• engin
    Kayitli Üye

Takımı: Chivas USA
    • Arkadaşlar pes 2008 te master league de transfer yapamıyorum hangi adamı istediysem gelmiyor..Tüm maçları kazanıyorum..Takımım mancherster utd..Bir de transfer naısl yapılıyor acaba yanlış mı yapıyorum da gelmiyor adamlar...Nasıl transfer yapıcam...İstediğim oyuncular messi, adriano,ronaldo, joe cole ronaldinho ...Hiç birisi geliyor..Bir de master league de bütçeyi arttırkmak için bir patch gibi birşey var mı acaba =
  • Reklam
  •  
  • salih32
    Kayitli Üye

Takımı: Chicago Fire
  • dogukano
    Kayitli Üye

Takımı: FK Rudar Prijedor
    • dsotum bu saydigin oyuncular in gelme ihtimali belki 100 de 1 bile yok sen cok beklersin anca DIGER LIG ler adindaki liglerdeki oyunclari alma ihtimalin var yildizlari yani
  • MoonLord
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • engin
    Kayitli Üye

• hhyx
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • çok yüksek para vermen lazım birde takımının popülerliği yüksek olacak.oyun başlarken transfer kolaylığı ile ilgili bir seçenek var onu belki de zor olarak ayarladıysan ondan da kimse gelmiyor olabilir.
  • engin
    Kayitli Üye

• hatırlamıyorum ama öyle ayarlamış olabilirim de..Peki sonradan değiştiremez miyim bu ayarı ? Bir de her zaman kazanıyorum veya berabere bitiyor çok nadir maçlar ..Takımım menchester united..Yani takımım bana göre popüler
  • erelfb
    Kayitli Üye

• Valla ben Fenerbahçe ile oynuyorum. Ps3 te oynuyorum heralde pc deki ile aynıdır transfer sistemi. İlk once Djibril Cisse yi aldım daha sonra Adriano, Cristiano Ronaldo ve Essien i aldım. 4. sezondayım ilk 2 sezon transferi unutun zaten.
  • Reklam
  •  
  • tfy
    Kayitli Üye

• ya hepsi popülerliğe bağlı bide para tabiki ben manchester unitedle popülerleğim s nin sonunda kaka yı almak için tevez+35000 verdim anca gekldi
  • korykos
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: engin

hatırlamıyorum ama öyle ayarlamış olabilirim de..Peki sonradan değiştiremez miyim bu ayarı ? Bir de her zaman kazanıyorum veya berabere bitiyor çok nadir maçlar ..Takımım menchester united..Yani takımım bana göre popüler

degiştirmek mümkün degil baştan başlayacaksın master lige ve oyuncu transferlerini kolay seç ve ikinci ligden başla m1 lige çıkana kadar zaten popülerligin artıyor en üst popülerlik ( S ) dir bu arada ondan sonra paranda olur alabilirsin gelirler oyuncular.Ama benden sana tavsiye hemen transfer yapma takımın popülerligi S olduktan sonra ve paran çok olduktan sonra yap derim ben

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting