• Fenomachine
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Arkadaşlar yeni bir yama yükledim o yüzden tam olarak bilgilerimi veremiyeceğim save dosyası falan sildim

En Son Kadro Şöyleydi :

Kaleci : Van Der sar( Yeniden doğdu xD )(90 olmuşdu heralde tam hatırlamyıroum)
      Defans : Lugano( 90 yaş 37 ) Liberman(Genç Yetenek 90-95 dı en son 18 yaş)
      sağBek : Gökhan gönül ( 92 e Yükseldi sevdiğim için 80 e kadar yükseltmişdim kariyere başlamadan hakkettiği deyer yok orjdeğeri
      68 :S halbuki dünyanın en iyi bek oyuncularından (bence) )

solbek: jodao paulo (değer : 91 -  22 yaş)

ortasahalar : tam hatırlayamıyorum wilshere ( 93 falandı genç 23 veya 24 dü ) ortasahanın geneli böyle idi

forvet:  Carlos Vela (94 Veya 95  26 yaşında) (Gervinho yaş 23 güç : 92 falandı galiba)

11 sayamadım napalım artıkın

Şimdi hikayeye geçelim

Tüm Kupaları Kazandım sezon bitti.

2 sene sonra Güiza 2Kere üst üste en iyi oyuncu seçildi   sonra 37 yaşında emekli oldu

fazla anlatılacak birşey yok ama zevkliydi

hersene şampiyon oldum enson 2017 miydi 2020 miydi bilmiyorum

Takımım Full Genç yetenek le doluydu  kimse durduramazdı bu takımı üstün menejerlik yönetimimle hiç zorlanmadan takımı 1. yapdık işde bea :D:D keşke kadroyu tamamen sayabilseydim hertakıma 5-6 tane atıyorduk 10 attığımda oldu
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting