• Hqmi
  Yama Yapimcisi
  Kayıt: 06-01-2007
  Yaş: 25
  Mesajlar: 12655
  Takımı: Trabzonspor


  • Max Payne 3

   Yayımcı: Rockstar Games
   Yapımcı: Rockstar Vancouver
   Seri: Max Payne
   Platformlar: PC, PS3, Xbox 360
   Çıkış tarihi: 2011/Ay bilinmiyor
   Tür: Aksiyon
   Biçim: Tek oyunculu, Çok oyunculu


   Max Payne 3 Microsoft Windows, Xbox 360 ve Playstation 3 için 2009'un son çeyreğin piyasaya sürülmesi öngörülen Rockstar Vancouver tarafından geliştirilmekte olan ve Rockstar Games tarafından da yayımlanacak Üçüncü şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Finlandiyalı oyun geliştiricisi Remedy Entertainment tarafından geliştirilmeyecek ve senarist Sam Lake tarafından da yazılmayacak serideki ilk oyundur.

   Oyunun başlangıçta 2009 sonu çıkması planlanmıştı,[2][4] Ancak, "geliştirme süresinin uzaması oyunun kârına" olduğu belirtirilerek diğer Take Two Interactive serilerinin yanında oyunun çıkışı 2010'na çekilmiştir.

   Konu

   Rockstar yöneticisi Sam Houser'a göre bu oyunla beraber Max'in hayatında yeni bir sayfa açılıyor. "Önceden hiç görmediğiniz Max bu, biraz yaşlanmış ve her zamankinden daha yaşamaktan bıkkın ve alaycı." Son oyundan beridir, basın bülteni Max'ın New York şehrini arkada bıraktığını ve "kötüden daha kötüye doğru sürüklendiğini" kaydetmiştir. Basın bülteni daha sonra Max'in bu yeni şehre kahpelik ettiği ve doğruyu aramaya ve çıkış yolu bulmaya koyulduğu söyleyerek konuya devam etmiştir. Çehresi aynı zamanda büyük ölçüde değişmiştir. Başı kel, sakal bırakmış ve bâriz şekilde kilosunu ve aynı zamanda markalı deri ceketini kaybettiği, resmî sitede yayınlanan ekran görüntülerinde ortaya çıkmıştır.

   Game Informer'a ait yeni bir yayın, hikaye son oyundan 12 yıl sonra geçeceği açığa kavuşmuştur. Payne NYPD ile ipleri koparmış ve özel güvenlik sektöründe işe başladığı yer olan São Paulo, Brazilya'ya taşınmıştır ve oranın yerlisi aynı zamanda varlıklı bir aile için çalışmaktadır...

   Ekran Görüntüleri

   ---------   Max Payne 3 hayatta

   Çıkmadık oyundan umut kesilmez

   Sizlerle "Take Two'dan oyun yağmuru" isimli haberimizde firmanın 2011 yılı içerisinde çıkaracağı oyunları playlaşmıştık. Uzun zaman önce duyurulmasına ve sonrasında ertelenmesine rağmen 2011 yılında Max Payne 3'ün çıkması bekleniyordu. Ancak Max Payne 3 listede yoktu.

   Max Payne 3'ün akıbeti hakkında oyun severlerin kafasında soru işaretleri oluşmaya başlamıştı. Acaba Max Payne 3 iptal mi edilmişti? Kotaku sitesi Take Two ile iletişime geçerek oyunun durumunu sormuş. Take Two firması, Max Payne 3 üzerinde sıkı bir şekilde çalıştıklarını belirtetek, ilerleyen aylarda oyun hakkında yeni bilgiler vereceklerini söylemişler. Max Payne 3 PC, Xbox 360 ve Playstation 3 için yapılıyor.
   ________________________
   EA FIFA Online Nick: Hqmi61

   ---
 • Reklam
 •  
 • barqan
  Kayitli Üye
  Kayıt: 20-08-2008
  Yaş: 24
  Mesajlar: 1177
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Mükemmel 2 oyunun ardından süper bir oyunla karşımızdalar yine.
   ________________________
   Selçuk İnan
   West Ham United Kariyerim

   "Git dediğinde gidip, gel dediğinde gelmemi mi bekliyorsun? Ben hayatın önünde eğilmedim ki, senin karşında eğileyim".
   [Al Capone.]
 • matias_g_bjk
  Kayitli Üye
  Kayıt: 22-07-2007
  Yaş: 28
  Mesajlar: 1580
  Takımı: Beşiktaş JK
  • Rockstar yapıyorsa sorun yok.
   ________________________
   Benim Gücümün Ulaştığı Yerlere, Sizin İmparatorunuzun Hayalleri Bile Ulaşamaz.
   FATİH SULTAN MUHAMMED HAN

   #4 Manuel Fernandes
   #7Ricardo Quaresma(Q7)
   Beşiktaş JK
   Şereftir bu yolda seninle yürümek
   Hep kol kola Bir gün değil, her gün Beşiktaş!
 • Piazon
  Kayitli Üye


  Kayıt: 20-12-2009
  Yaş: 27
  Mesajlar: 8012
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • matias_g_bjk tarafından gönderilen mesaj
   Rockstar yapıyorsa sorun yok.


   Aynen.
 • ŞANLI_
  Kayitli Üye


  Kayıt: 06-06-2003
  Yaş: 31
  Mesajlar: 17547
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Çocuklugumun oyunu hala ilk günkü gibi heyecan verirken 3. serisinin çıkacak olması beni çok heyecanlandırıyor karakter çok sağlam olmuş akıcı senaryodan şüphem yok mükemmel bir oyun bizi bekliyorum.
 • Hqmi
  Yama Yapimcisi
  Kayıt: 06-01-2007
  Yaş: 25
  Mesajlar: 12655
  Takımı: Trabzonspor
  • Karakteri ben de sevdim. Diğer oyunların aksine daha değişik olmuş.
   ________________________
   EA FIFA Online Nick: Hqmi61

   ---
 • Wallcroft
  Kayitli Üye
  Kayıt: 14-03-2009
  Yaş: 24
  Mesajlar: 3938
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz.
   ________________________
   Ghost. -- Wallcroft™
 • kelaj
  Kayitli Üye


  Kayıt: 23-05-2006
  Yaş: 28
  Mesajlar: 143
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • okurken resimlere geldiğiniz zaman açıp bakın bakmadan resim altı yorumları okumayın...

   DİKKAT BU BENİM YAPTIĞIM İLK İNCELEMEDİR VE SADECE İNCELEME DEĞİL KENDİ GÖRÜŞLERİMİNDE YER ALDIĞI GERÇEK BİR MAX PAYNE FANATİĞİNİN YAPTIĞI BİR ANLATIMDIR!

   MAX PAYNE 1i 20 kere bitirmiş,2yide saymamama rağmen bir okadar bitirmiş hala oynamaktan bıkmamış bir Max Payne Fanatğiyim...

   EVET ARKADAŞLAR ROCKSTAR GAMES YAPTI YAPACAĞINI

   Senelerdir beklediğimiz oyun Max Payne 3ün iki yeni resmi yayınlandı.Ve bu yayınlanan resimle birlikte bir çok Max Payne hayranı adeta MOR oldu buna kısmende olsa bende dahilim.

   2009da Max Payne 3 duyurulduğunda sevincimden çığlık attığımı hatırlıyorum.Evet yanlış duymadınız adeta çığlık atmıştım.Neden mi?Nedeni şu: en son 2003te MP2 bittiğinden beri

   yeni bir M.Payne oyunu duyurulmamıştı.Ben senelerce yeni oyunun gelmesini bekledim ama olmadı bu sırada efsanenin yapımcısı Remedy Alan Wake adlı bir oyunla uğraştı.Hatta güya pcyede çıkacaktı ama olmadı neyse.

   Remedy M.payne in haklarını Rockstar Gamese sattı.RC oyunu satın alalı yıllar olmuştu ama senelerce bizi bekletti ama nihayet sene 2009da Max Payne 3'ü duyurmuştu.fakat haberleri çok sonra geldi.

   Ve resimleriyle olsun görünüşüyle olsun hiç beğenmedik hatta "kel Max payne olmaz,James Mccafrey olmazsa olmaz,Max'in brezilya Sao Poulo'da ne işi var,neden deri ceket yok,neden kaslı,göbekli ve yaşlı.Max Payne benim için bitmiştir" dedik.

   evet bunları bende dahil hepimiz dedik.Fakat unuttuğumuz bir şey vardı bu yapımcı sıradan bir yapımcı değildi onun adı Rockstar Games'ti.Ve bu yapımcı Max'i tamamen değiştirip bizi oyundan soğutacak nefret ettirecek kadar salak olamazdı.

   ve 30 mart 2011 de fragman olmasada iki tane oyundan resim yayınladı.Bu resimlerin bir tanesi şu:

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/9950.jpg

   Evet gördüğünüz gibi Max Payne çok değişik,hiç alışık olmadığız türden.Kel ve havai tazrı kısa kollu gömlekli ve ellerinde glock tabanca. ve şimdi alttaki resme bakın;   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/9834.jpg

   Evet şok oldunuz değil mi? bende olmuştum.Ama çok sevinmiştim.çünkü bu ikinci resim bizim bildiğimiz,bizim istediğimiz Max Payne.evet yaşlı,sakallı belki ama SAÇI var ve yine ikinci oyundaki Timothy Gibbs'ten modellenmiş.

   ve Max'in en çok kullandığı silahı baretta'da elinde.Sadece deri ceketi eksik ama o da olur belki.çünkü resimlerden gördüğümüz kadarıyla Max'i çok farklı tarzlarıyla görüyoruz.İşte bu yüzden mor olduk dedim.Bu arada gameinformer'ın yaptığı incelemeden aldığımız

   bilgilere göre Max Payne'in geçmişine dair "kayıp yıllar" denilen olaylarıda öğrenecekmişiz.Çünkü bu oyun 2015 brezilyasında geçiyor.Ayrıca Max Payne bazı fotoğraflarında her tarafı kanlar içinde gözüküyor.Oyunun grafikleri ise Rockstarın Rage motorunu kullanıyor.

   Silah kullanımı ise çok ilginç önceki resimlerden gördüğüm kadarıyla Max Payne bir elinde başka diğer elinde başka silah kulllanabiliyor.Mesela bir elinde barettaa bir elinde ingram ya da bir elinde desert eagle bir elinde pump-action shotgun taşıyabiliyor ve bunları aynı anda kullanabiliyor.

   Benim tahminim çok silah çeşidi olacak ama eskisi gibi hepsini taşıyamıcak Call of Duty deki gibi değiştirme olabilir.yada GTAdaki gibi çok silah taşır ama aynı kategorideki farklı silahları başka aynı kategoriden olan bir silahla değiştirebilir(benim tahminim).Yapımcılar Max Paynede haritalarda farklı yönlere gidebileceğimizi oyunu farklı farklı oynayabileceğimizi söyledi.

   Acaba açık dünya bir oynanış sistemi mi olacak (umarım öyle bir şey olmaz!).Max Payne 3te yine bullet time (kurşun zamanı) bulunacak fakat bu braz farklı olacak.Artık Çevresel Kurşuz Zamanı kullanacağız.Bunu özelliğini şöyle anlatmış yapımcılar.mesela Max ağır çekimde o nefis atlayış(bullet time combo) yaptıktan sonra yerde yada yerden kalkarken ateş edebilecekmiş.bullet time sırasında önemli anlarda

   kamera yakın çekim yapacakmış.Max Payne tam ölürken eğer son anda bizi vuranu öldürebilirsek bize bir şans daha tanınacakmış.Yani böyle anlatmış yapımcılar(bende [url=http://www.level.com.tr]http://www.level.com.tr deki incelemeden öğrendim,onlarda gameinformer'dan çevirmişler zaten).Oyunda gece gündüz döngüsü olacakmış.

   Oyuna basit bir akıllı kornuma (siper alma) sistemi eklenmiş (gerçi max paynein hiç huyu değildir saklandığı yerden ateş etmek.çünkü ben bilirimki adamım max payne adamların arasına direk dalmayı sever muhah).Çevre parçalanabilir olacak.VEEEE SIKI DURUN MAX PAYNE'İ MAX PAYNE YAPAN SESLENDİRİCİMİZ JAMES MCAFFREY GERİ DÖNDÜ!daha önce rockstar başkasının seslendireceğini söylemişti ama vazgeçmişler ve eski ses aktörünü geri almışlar!!!!!!

   EFSANE SÖZLER

   (ÜSTTEKİ YAZILAR ORJİNAL ALTTAKİLER ÇEVİRMELERİ)

   Vladimir Lem: I hate to do this, but you know how you are. You would never let it go.

   Max Payne: [narrating] Einstein was right. Time is relative to the observer. When you're looking down the barrel of a gun, time slows down. Your whole life flashes by, heartbreak and scars... Stay with it, and you could live a lifetime in that split second.

   Vladimir Lem: Besides, a gentleman always avenges the insults done to his lady. You did kill Winterson.

   [shoots Max in the head]

   Vladimir Lem: Bunu yapmaktan nefret ediyorum, fakat sen kendini biliyorsun. Asla böyle devam etmesine izin vermeyecektin.

   Max Payne[içinden söylüyor]: Einstain haklıydı. Zaman izleyici için görecelidir. Namludan çıkan kurşunu gördüğünüzde, zaman yavaşlar. Tüm yaşamınız gözünüzün önünde parlar, gönül yarası ve bıraktıkları izler... Onunla kalın, ve tüm yaşamınızı o ayrık saniyede yaşayabilirsiniz.

   Vladimir Lem: Ayrıca, bir centilmen sevgilisine yapılan hakaretlerin intikamını alır. Sen Winterson'ı öldürdün.[Max'i kafasından vurur]

   Max Payne: [narrating] The past is a gaping hole. You try to run from it, but the more you run, the deeper it grows behind you, its edges yawning at your heels. Your only chance is to turn around and face it. But it's like looking down into the grave of your love, or kissing the mouth of a gun, a bullet trembling in its dark nest, ready to blow your head off.

   Max Payne[içinden söylüyor]: Geçmiş genişleyen bir çukurdur. Kaçmaya çalışırsınız, fakat ne kadar çok koşarsanız, arkanızda o kadar derinleşerek büyür, ta ki topuklarınıza ulaşana kadar. Tek şansınız dönüp yüzleşmektir. Fakat bu aşkınızın mezarına bakmak, bir silahı ağzından öpmek, kendi karanlık yuvasında titreyen, kafanızı uçurmaya hazır mermi gibidir.

   Max Payne: [narrating] One last thing left to do. I was compelled to give Vlad his gun back... one bullet at a time.

   Max Payne[içinden söylüyor]: Yapacak son birşey kaldı. Vlad'in silahını geri vermek zorundaydım... her seferinde tek kurşunla.

   Max Payne:[narrating] I lied to myself that it was over. I was still alive. My loved ones were still dead. It wasn't over.

   Max Payne[içinden söylüyor](OYUNUN SONU) Bitti diyerek kendime yalan söyledim. Ben hala hayattaydım. Sevdiğim ise hala ölüydü. Daha Bitmedi.

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10153.jpg

   İŞTE AKILLI KORUNMA SİSTEMİ

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10131.jpg

   İŞTE YUKARDA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ İKİ FARKLI SİLAHI BİRDEN KULLANIYOR

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10119.jpg

   (YUKARDA)İŞTE BULLET TIME!TÜKEKTEN ÇIKAN SAÇMALARIN DETAYI MUHTEŞEM!

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10108.jpg

   (yukarda)GRAFİKLER MÜKEMMEL!fakat arka plan,şehir,evler çok detaylı,acaba açık dünya oyunu mu?

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10095.jpg

   Bi kelsin bi saçlı-SANIRIM BU KEZ FECİ BEZMİŞSİN HAYATTAN.

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/9834.jpg

   işte bizi mor eden fotoğraf.bu resimde Max tam istediğimiz tarzda(kendi görüşüm)

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10083.jpg

   Kim bu bayan bilmem ama bari bu kadını kurtar be Max...yoksa oyun bu kadının ölümüyle başlayıp gene "hayatımdaki her kötü hikaye gibi bu da bir kadının ölümüyle başladı" mı diyeceksin ha?

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/9950.jpg

   Bu ne lan farcry mı Max Payne mi belli değil.ama rockstar bilir işini.burdaki resimle bildiğimiz Max'in alakası yok ama üstte koyduğum resimlerin birinde Max saçlı ve aynı bizim bildiğiz tarzı hemde yaralı...

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10072.jpg

   KARANLIK KAHRAMAN GERİ DÖNÜYOR(NE ZAMAN BİLMİOZ GERÇİ)

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10053.jpg

   Bi elinde tüfek bi elinde desert-eagle (ilginç)

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10043.jpg

   bi resimde kel-atletli,bi resimde saçlı-gömlekli,saçsız-gömlekli, bi resimde havaii tarzı gömlek-kel (sanırım hep farklı farklı tarzda görecez Max Payne'i.eskiden deri ceketten başka giysisi yoktu adamcağızın.)

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10025.jpg

   BULLET TIME COMBO!

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/9979.jpg

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/10000.jpg

   bu resimde karakterin yeniden Timothy Gibbs'ten modellendiğinin kanıtı. ama tabi şimdi daha yaşlandırdılar karakteri oyunda

   http://i1103.hizliresim.com/2011/3/31/9834.jpg

   inşallah oyunu daha çok Max'in bu tipiyle (alıştığımız haliyle) oynarız...

   EVET ANLATIMIMIN SONUNA GELDİK.BENİM BAZI KAYNAKLARDAN BULDUĞUM BİLGİLERLE KENDİ DÜŞÜNCELERİMİ BELİRTEREK SİZE İLK İNCELEMEMİ YAPMIŞ OLDUM.SEVGİLER SAYGILAR BOL OYUNLAR

   KELAJ...
 • Reklam
 •  
 • White Albatros
  Kayitli Üye
  Kayıt: 17-10-2007
  Yaş: 25
  Mesajlar: 4518
  Takımı: Beşiktaş JK
 • CerberusQ7
  Kayitli Üye
  Kayıt: 18-01-2011
  Yaş: 24
  Mesajlar: 1945
  Takımı: Beşiktaş JK
  • 2011'sonlarına doğru çıkması bekleniyor yani en fazla 5 ay
   ________________________
   ŞEREF'tir Bu Yolda Senle Yürümek ~ çArşı

   Besiktas, we came here to die with you


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting