• vfs38
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • selam arkadaslar ben meneger modda fenerbahce ile 2 sezondayim

Ama malesef avrupa maclariyla beaber lig maclari felan baya 3 gunde bir maca dondu sezon,oyuncularla bi turlu 2 mac ust uste mac yapamiyorum hemen yoruluyorlar,ayni sorunu pc versiyonunda yasamistim ama pc versiyonunda meneger yardimcilarini guncelleme bolumunde kondusyon bolumunu gelistiince sorun kalkmisti,ps3 versiyonunda boyle bir bolum bulamadim(yani meneger yardimci gelistirme bolumu,stadyum,saglik,ara bulucu gibi)simdi ise her mac sonunda kesin 3-4 oyuncum yorgunlugu nedeniyle 2.maca cikamiyor,cikanlarsa 55 veya 60 kirmizi cizgiye geliyor.Bu sorunu nasil cozerim bilen kisilerden yardim bekliyorum
  • bulkane
    Kayitli Üye

• Bunun belli bir çözümü yok.
      Tamamen maçlardaki tempoya ve oyuncuların dayanıklılığına bağlı bir durum.
      Ben de Fenerbahçe ile manager mod oynuyorum.
      Tüm personelin seviyesi 10 olmasına rağman avrupa maçları da işin içine girince kondisyon sorun oluyor.
      Çözüm belli: Mevkilerin en az 1er alternatif oyuncusu olacak.Bazı mevkilerin 2 alternatifi dahi olabilir.
      Rotasyon yaparak oynatacaksınız.
      Kondisyon sorunu bazen öyle bir hâl alıyor ki defans dışındaki mevkilerin 2 alternatifi bile yetersiz kalıyor.Onlar da çok yoruluyor yani.
      Ben PCde oynuyorum, konsolda tam seçeneği hangi kısımda bilmem ama transfer sezonu uzak ise scout sistemini kullanarak takıma genç bir yetenek alabilirsiniz.Bulunduğu zaman hemen alabiliyorsunuz, bir sonraki maçta hemen kullanabilirsiniz.
      Menejer yardımcı geliştirme bölümünü bulmaya çalışın.Personellerin seviyesini PCde olduğu gibi yükseltmelisiniz.
      Konsol sahibi bir arkadaş o seçeneklerin yerini söylerse işiniz kolaylaşır sanırım.

• bulkane tarafından gönderilen mesaj
      Bunun belli bir çözümü yok.

Tamamen maçlardaki tempoya ve oyuncuların dayanıklılığına bağlı bir durum.

Ben de Fenerbahçe ile manager mod oynuyorum.

Tüm personelin seviyesi 10 olmasına rağman avrupa maçları da işin içine girince kondisyon sorun oluyor.

Çözüm belli: Mevkilerin en az 1er alternatif oyuncusu olacak.Bazı mevkilerin 2 alternatifi dahi olabilir.

Rotasyon yaparak oynatacaksınız.

Kondisyon sorunu bazen öyle bir hâl alıyor ki defans dışındaki mevkilerin 2 alternatifi bile yetersiz kalıyor.Onlar da çok yoruluyor yani.

Ben PCde oynuyorum, konsolda tam seçeneği hangi kısımda bilmem ama transfer sezonu uzak ise scout sistemini kullanarak takıma genç bir yetenek alabilirsiniz.Bulunduğu zaman hemen alabiliyorsunuz, bir sonraki maçta hemen kullanabilirsiniz.

Menejer yardımcı geliştirme bölümünü bulmaya çalışın.Personellerin seviyesini PCde olduğu gibi yükseltmelisiniz.

Konsol sahibi bir arkadaş o seçeneklerin yerini söylerse işiniz kolaylaşır sanırım.

Arkadaşa katılıyorum ayrıca Turkiye lıgınde yardımcı kocu aktıfleştır yedek oyuncularda maçlara cıksın ozaman rahat oluyor.
  • snoopboy85
    Kayitli Üye

• PS3 kullanıcıları.Oyunlarınızı arşivlemek artık çok kolay.Detaylı bilgi için pm atabilirsiniz.
  • vfs38
    Kayitli Üye

• ilginize tesekkurler bende dediniz gibi takvimde fiskturu kontrol edp zorluk veya onem olabilecek maclara as kodroyu korumaya calisiyorum :D

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting