• Juvixted
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • 4-5 yıldır Fifa'ya fazla şans tanımıyordum fakat bu sene PES'in yüzüne bakmayacağım gibi duruyor.Ufak bi freestyle videosu çektim;

http://www.youtube.com/watch?v=BJfO6eRvboo

Not:Lütfen bu neki canım bunları yapmakda ne var gibi sözler söylemeyin uzun bir aradan sonra FIFA oynuyorum ve bu freestyle hareketleri benim için bi devrim.
  • Reklam
  •  
  • Hyperion
    Kayitli Üye

Takımı: AS Roma
    • çok güzel olmuş o hareket nasıl yapılıyo ya bulamadım bi türlü sektiriyom anca ben
      #10 Francesco Totti
  • Juvixted
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Hyperion tarafından gönderilen mesaj
      çok güzel olmuş o hareket nasıl yapılıyo ya bulamadım bi türlü sektiriyom anca ben

Sektirdiğin adamda önemli.4 yıldızlı oyuncularla yapılamıyor bu hareketler veya ben yapamadım.5 yıldızlı olması lazım.Nasıl yapıldığına gelince topu sektirirken sağ analoğu döndürürsen çeşitli hareketler yapabilirsin.Bazıları göğsünde filan gezdiriyor topu şimdi onu çözmeye çalışıyorum.
  • kArtAL EmRe
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • RB+LT ye basarak topu kaldırıyoruz sonra RB ye ard arda basarak topu sektiriyoruz fakat o hareketleri nasıl yapıyoruz çözemedim

Ricardo Quaresma
      Guti Hernandez ❶❹

We Are 11
  • Mustang.Q7_
    Kayitli Üye

• Oyundaki tüm freestyle hareketleri Sağ Analogla. Hop The World hareketi ise Sol Analoğa basılı tutup Sağ Analoğ'u 360 derece çevirirseniz olur. (Hepsi sektirirken)

Hepsi için:

Xbox 360

http://www.youtube.com/watch?v=49xMrS8FUX4

PS3

http://www.youtube.com/watch?v=BahAtTkE9bU

NOT: 2 Tür gamepad olduğu için Xbox 360 ve PS3'ler için ayrı ayrı olanları koydum. Umarım yardımcı olur.

Birşey gözüme çarptı o da TATW hareketi(verdiğim videolar arasında ilk videoda, 2.sıradaki hareket sanırsam) çok kolaylaştırılmışa benziyor. Çünkü o harekette Sağ Analğou 360 derece çevirip üste doğru hızla itip bırakmak gerekir. Ki bu bence çok da kolay değil. Ve bu hareketlerin klavye ile çok zor olduğuna inanıyorum.
  • Wallcroft
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Arena modda sadece sektirmeyi becerebildim acaba çalımlar hangi tuşla yapılıyor.?

• Wallcroft tarafından gönderilen mesaj
      Arena modda sadece sektirmeyi becerebildim acaba çalımlar hangi tuşla yapılıyor.?

Klavye ile mi oynuyorsun?

FIFA11 Demo Tuş Kombinasyonları diye bir konuda Neo paylaşmış onda Z ve C'ye aynı anda basılı tutunca hareket oluyor diye okumuştum. Öyledir.

İşte:

Neo tarafından gönderilen mesaj

S - Pas

D - Şut

W - Ara Pas

A - Orta

Q - Adam değiştirme

C - Top kontrolü

Z - Kombo tuşu (Şut atarken ayak içi ile vurur, İsabetli vuruş yani. C ile birlikde hareket yapar. Arena modda top sektirdiğini göreceksin.)

E - Koşu tuşu

• Reklam
  •  
  • Wallcroft
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Evet Klavye ile oynuyorum. Teşekkürler yardımın için bi deneyelim.

Olmadı malesef yine aynı Z ile W top sektiriyor.Z ile C'ye basınca da bi değişiklik olmuyor.

Bu da kontrollerimin resmi:

-

• ben fifa 2010 ps3 te yaptığım hareketleri pc me yüklediğim fifa 2011 demoda yapamıyorum bu arada gamepad de var ama olmuyor o hareketler cok denedim aynı tuşlar ama olmuyor demo olduğundan mı acaba biri cevap verebilir mi? bir de bende gamepadin sağ analogunu görmüyor pc napabilirim sağ analog a,b,x,y tuşlarının görevini yapıyor???

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting