• White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Şampiyonluk yarışında çok önemli bir dönemece girdiğimiz haftada Milan, Udinese'nin konuğu oldu.

Milan, zorlu Udinese deplasmanında 1-0 geriye düşmesine rağmen, ikinci yarıda bulduğu gollerle haftayı 3 puanla kapatmayı başardı.

Maça etkili başlayan ev sahibi ekip, 19. dakikada Antonio Di Natale'nin ayağından gelen golle öne geçmeyi başardı. 24. dakikada Mauricio Isla'nın şutuna izin vermeyen Amelia, farkın 2'ye çıkmasına da engel olmuş oldu. 34. dakikada farkı 2'ye çıkartmank isteyen ev sahibi ekip, Antonio Di Natale ile girdiği fırsattan yararlanamadı. İlk yarıda başka gol olmadı taraflar soyunma odalarına golsüz eşitlikle gitti.

İkincinin 64. dakikasında Antonio Di Natale ile gole yaklaşan Udinese, girdiği bu fırsattan da faydalanamadı. 77. dakikada kontra atakla rakip sahaya gelen Milan, Maxi López'in sol ayağıyla attığı golle skora denge getirmeyi başardı. 85. dakikada rakip kaleye tekrar etkili gelen Milano ekibi, Stephan El Shaarawy'in attığı golle maçta öne geçen taraf oldu ve hanesine 3 puanı yazdırmayı başardı.

Bu maçın ardından puanını 47'ye yükselten Milan, maç fazlasıyla Juventus'un ligde 2 puan önüne geçti.

***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting