• Matthaus
  Kayitli Üye


  Kayıt: 29-06-2008
  Yaş: 30
  Mesajlar: 12555
  Takımı: Beşiktaş JK
  • Türkiye'de 28 Ağustos-12 Eylül tarihleri arasında yapılacak 2010 Dünya Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda mücadele edecek A Milli Takımı'nın aday kadrosu, hazırlık döneminde 3 turnuvada mücadele edecek.

   İstanbul'da 10 Temmuz Cumartesi günü toplanacak milliler, aynı gün Antalya'ya giderek, 14 Temmuz Çarşamba gününe kadar burada kamp yapacak.

   İstanbul'a 15 Temmuz Perşembe günü dönecek milli takım aday kadrosu, 19 Temmuz Pazartesi gününe kadar Sinan Erdem Spor Salonu'nda çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.

   A Milli Takım aday kadrosu, 20 Temmuz Salı günü İtalya'ya giderek, 31 Temmuz Cumartesi gününe kadar Bormio'da kondisyon kampı yapacak.

   -HAZIRLIK TURNUVALARI-
   Milliler, İtalya'dan 1 Ağustos Pazar günü İstanbul'a dönecek ve hazırlıklarına burada devam edecek.

   A Milli Takım, ilk hazırlık turnuvasında 6-8 Ağustos'ta Sinan Erdem Spor Salonu'nda İran, Sırbistan ve Yeni Zelanda ile karşılaşacak. Milliler, Sırbistan ile 10 Ağustos Salı günü de özel maç yapacak.

   Milli takım aday kadrosu, 12 Ağustos Perşembe günü İstanbul'dan Almanya'ya giderek, 13-15 Ağustos tarihlerinde Hırvatistan, Litvanya ve Almanya ile Süper Cup turnuvasında mücadele edecek.

   Almanya'dan 16 Ağustos Pazartesi günü İstanbul'a dönecek milliler, 19 Ağustos Perşembe günü Ankara'ya geçerek, 21-23 Ağustos tarihlerinde Efes Pilsen World Cup 9'da Arjantin, Kanada ve Lübnan ile karşı karşıya gelecek.

   A Milli Takım, 28 Ağustos Cumartesi günü başlayacak şampiyonaya kadar Ankara'da yapacağı antrenmanlarla hazırlıklarını tamamlayacak.

   -DÜNYA ŞAMPİYONASI MAÇLARI-

   2010 Dünya Basketbol Şampiyonası'nda C Grubu'nda yer alan Türkiye, grup maçlarını Ankara'da yapacak.

   Milliler, grupta 28 Ağustos Cumartesi günü Fildişi Sahili, 29 Ağustos Pazar günü Rusya, 31 Ağustos Salı günü Yunanistan, 1 Eylül Çarşamba günü Porto Riko ve 2 Eylül Perşembe günü de Çin Halk Cumhuriyeti ile karşılaşacak.
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting