• Roy Dream
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

• Juventus'un büyük umutlarla transfer ettiği ancak bu sezon teknik direktör Antonio Conte tarafından kullanılmayan Sırp yıldızı çok pişman.

İtalya Serie A ekiplerinden Juventus'un Sırp oyuncusu Milos Krasic, Ocak transfer döneminde Tottenham'a gitmediği için pişman olduğunu açıkladı.

27 yaşındaki Sırp kanat oyuncusuyla iki Londra ekibi, Chelsea ve Tottenham igilenmiş, ancak oyuncu Juventus'ta kalmayı tercih etmişti.

Bu sezon sadece bir kez forma giymesinden dolayı Juventus Teknik Direktörü Antonio Conte'yle arası bozuk olan Milos Krasic, Ocak döneminde takımdan ayrılmadığı için çok pişman.

Sırp oyuncu, "Ocak transfer döneminin sonunda, Tottenham ve Zenit'ten gelen teklifler vardı. Juventus'ta oynama şansı bulacağıma inandığım için bu teklifleri geri çevirmiştim. Ama bu bir hataymış ve eğer diğer teklifleri kabul etseydim benim için daha iyi olacaktı" dedi ve "Juventus'tan ayrılacağım için çok üzgünüm. Böyle bir kulübü bırakmaktan kimse mutlu olamaz. Özellikle ilk sezonunuzda iyi oynadıktan sonra" diye konuştu.

Milos Krasic geçen sezon Serie A'da 33 karşılaşmaya çıkarken 7 de gol atma başarısı göstermişti.
      Sσććєяćєηтєя.ηєт™ | #7 яįĆάяĎó Ợưάяєśмά

Eski Nickler:

Los Banderos - The.PACK

Quaresma❼
      - C.Ronaldo❼ - Edinson Cavani❼
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting