• Omerbahadir
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Kariyer kurallarını okudum , kabul ediyorum

Oyun Özellikleri :
      Maç Zorluğu : Top player
      Master League Seviye : Top player
      Maç Süresi : 10 dakika

Takım : DenizliSpor

Kuruluş Tarihi : 1966

Başkan : Ali İPEK

Amblem :

Kadro :

Lig Fikstürü :

Kupa Fikstürü :

Birinci Hafta :

Zorlu Beşiktaş deplasmanında maç çok kısır geçti ve aranan gol bir türlü

gelmedi...

İkinci Hafta :

Denizlispor evinde taraftarının da desteğiyle Ankaraspor'u farklı yendi...

Son güncelleme 23.05.2009, 01:05 tarihinde Omerbahadir tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • Omerbahadir
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Ozan Tanil De Moreira

Lige iyi başlamışsın.Umarım devamını getirirsin.

Çok zorlu bir fikstür çektim, ardarda Beşiktaş, Galatasaray, Sivasspor, Fenerbahçe geldi. İnşallah devamını getiririm...
  • Omerbahadir
    Kayitli Üye

• Üçüncü Hafta :

Galatasaray kadro kalitesiyle maçı kazanan taraf oldu.

Dördüncü Hafta :

Öne geçtiğimiz maçta Sivasspor'la 1-1 berabere kaldık.

Son güncelleme 19.05.2009, 18:55 tarihinde Omerbahadir tarafından yapıldı.
  • _AsiRuH_
    Kapali Hesap

Takımı: Beşiktaş JK
    • Yani gidişin ne iyi nede çok kötü ama dediğim gibi iyi değil biraz daha baskılı oynaman gerek örneğin Sivasspor zannedersem senden çok daha iyi oynamış pozisyona girmekte güçlük çekmişsin
  • Omerbahadir
    Kayitli Üye

• Maçı izlemeden maçın gidişini anlamışsın.Az pozisyona girdim, bunun sebeplerınden birisi de erken gol bulup rahatlamam diğer sebep de rakibi nasıl durduracağımı tam olarak bilememem.Taktiklerini bekliyorum.
      Zor maçları geride bırakınca daha iyi olacağını düşünüyorum.

Son güncelleme 19.05.2009, 17:32 tarihinde Omerbahadir tarafından yapıldı.
  • 38_YUNUSO_38
    Kayitli Üye

• öncelikle kariyerinde başarılar maçlardaki performansın ne iyi nede kötü biraz daha atak futbolu oynamalısın taktik açıdan sol ve sağ kanatlara hızlı ve birebirde etkili kişileri koymanı öneririm ben hep 3'lü defans oynuyorum her takıma karşı sadece çok güçlü buldugum takımlara karşı 4'lü defans koyuyorum ...
      ### SÜRGÜNDEKİ ÇILGINLARIZ! ###
  • Omerbahadir
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: MEHMET_TOPUZ_66
      öncelikle kariyerinde başarılar maçlardaki performansın ne iyi nede kötü biraz daha atak futbolu oynamalısın taktik açıdan sol ve sağ kanatlara hızlı ve birebirde etkili kişileri koymanı öneririm ben hep 3'lü defans oynuyorum her takıma karşı sadece çok güçlü buldugum takımlara karşı 4'lü defans koyuyorum ...

Taktik değiştirmeye karar verdim, 4-4-2'yi denedim.Fenerbahçe maçında dediğin taktiği uygulayacağım.

Beşinci Hafta :

Kayserispor çok sert oynuyordu bunun cezasını 1 sarı kart ve 1 kırmızı kartla ödedi..

Lig Tablosu :

Not : Lig Tablosu 5 haftada bir güncellenecektir.

Altıncı Hafta :

3-4-3 taktiğiyle çıktığım maçta Fenerbahçe'yle 0-0 berabere kaldım.3 büyükler bitti, şimdi anadolu takımlarıyla maçları yapacağım.

Yedinci Hafta :

Taktiği, MEHMET_TOPUZ_66'u dinleyerek 3lü defans yaptım.Sonuç da güzel oldu

Son güncelleme 20.05.2009, 10:08 tarihinde Omerbahadir tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • 38_YUNUSO_38
    Kayitli Üye

• valla açıkcası istanbul'a karşı oynadığımda yine 3'lü defans yapardım ama mutlaka 1-2 gol yiyodum sen hiç yememişsin helal 3'lü defansla devam et bence ne kadar atak futbol'u oynarsan ve ne kadar rakibin üstüne gidersen o kadar rakip takımın kalesinde tehlike yaratırsın örneğin: orta sahayı kalabalık tutman rakibi yıpratarak seninde oyunu rakip sahasına yıkmanı sağlar 3-5-2'yi o açıdan öneririm biraz fazla yorum oldum ama idare et ...

Son güncelleme 20.05.2009, 12:16 tarihinde MEHMET_TOPUZ_66 tarafından yapıldı.

### SÜRGÜNDEKİ ÇILGINLARIZ! ###
  • Omerbahadir
    Kayitli Üye

• Sekizinci Hafta :

Dokuzuncu Hafta :

Bu arada taktiğini denedim ve onu kullanıyorum artık. Teşekkürler, bu arada ara transferde 1 defans 1 orta saha belki 1 de forvet alacağım. Kafamda belirlediklerim defansa zhirkov, orta sahaya trachowskhi alırsam forvet de zigiç olacak. Ne diyorsun bunlara?

Yeni Taktiğim :

Son güncelleme 20.05.2009, 12:29 tarihinde Omerbahadir tarafından yapıldı.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting