• Voltran26
    Kayitli Üye

Takımı: AC Milan
    • Football Manager farklı bir tutkudur oyunlar arasında.Menejerlik oyunlarına CM serisi ile başlamış birisi olarak bu tutku çok farklı tabiki de. Lise çağlarında defter arkalarına kadro ve taktik karalama ile başlayan oyunun günlük hayatta yer bulması artık Football Manager Handheld 2012 ile farklı bir boyut kazandı. Artık Football Manager oyunu her an yanınızda.

İlk kez 2006 yılında PSP için çıkan Football Manager Handheld,2010 yılında İOS’lu cihazlara ve sonunda 2012 Nisan ayında da Android Cihazlar için çıktı.

Sports Interactive ve SEGA, dünyanın en popüler spor menajerlik oyununu en popüler mobil platform ile birleştirerek Android için Football Manager Handheld™’i 11 Nisan’da piyasaya sürdü.

Football Manager Handheld™, OS 2.2 ve üstü Android kullanıcılarına sunuluyor.

Football Manager Handheld™ ile 12 ülkedeki liglerden bir kulübün başına geçerek, tüm transferleri, antrenmanları, taktikleri kontrol edebiliyor ve maç günü takımla etkileşimde olabiliyorsunuz.

Football Manager Handheld 2012′de bir takım seçerek komple bir kariyer oynayabilir yada ‘Challenge Mod’ ile kısa zamanlı ve belli hedefleri olan bir macera yaşayabilirsiniz. Hangi mod seçilirse seçilsin, teknik direktör Sports Interactive’in dev global gözlem ağı tarafından araştırılan gerçek oyuncular ile gerçek hayattaki durumları yaşayacaktır.

Özellikle “Challenge Mod” da faklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Android için Football Manager Handheld, Google Play mağazası üzerinden 9.99$ ‘a satın alınabilir.Fiyatı diğer oyunlara göre biraz fazla ama Football Manager tutkusu için değer.

Miles Jacobson “Yıllar önce mobil aygıtlar için ilk Football Manager Handheld’i yayınladığımızdan beri sosyal ağlarda en çok sorulan soru ‘Android için ne zaman çıkacak’ sorusuydu” diyor.
      Kaynak ve Devamı İçin : http://www.androidcanavari.net/football-manager-handheld-2012-inceleme/
  • Reklam
  •  
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Para vermeden araştırarak crackini bularak cihazıma yükledim uzun yolculuklar dışında oynamıyorum fakat otobüste falan daha iyi bir oyun yok bana göre Managerlik bir tutkudur
  • AnatoL
    Kayitli Üye

• çok büyük beklentilerle yüklemiştim yüklerken nasıl sevinmiştim ama yükledikten sonra pcdeki tadı(heralde takımlardan dolayı) alamayınca bıraktım oynamayı. silemedimde kıyamadım öylece duruyor

Sorunlarınız için özelden ulaşın. Yazdığım konulara tekrar dönemiyorum.
  • Voltran26
    Kayitli Üye

Takımı: AC Milan
    • Database genişliğinden kaynaklanıyor memnuniyetsizlik daha çok bide üstüne PC'deki tadı alma düşüncesi olunca tabi hayal kırıklığı yaşanıyor ama genede Football Manager tutkuduz.
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Güzel oyun ya iPhone için indirmiştim.

Takımı: Beşiktaş JK
    • Büyük hevesle yükledim.Geceleri uykusuz kalıp oynarım dedim.Ama hiç zevk alamadım.Neden diye sorarsanız.Saçma mağlubiyetler saçma goller.Real Madrid'i aldığım halde her maç en az 2 gol yemek.Taktik zayıflığı bunların hepsi beni üzdü ve oyundan soğuttu.Bilgisayardakinin yerinin hiç birşey tutamaz taki aynısı çıkana kadar.
      Miguel Veloso 4
      Mario Mandžukić 9
      David Beckham 23
      Edin Džeko 10
  • ByMCM
    Kayitli Üye

• aknkrds
    Kayitli Üye

Takımı: Tottenham Hotspur FC
    • Bence oyun bir mobil cihazda olmasından dolayı güzel ve diğer mobil menajerlik oyunlarına göre daha detaylı ve datası geniş. aslında bende yüklerken Türkiye liginin olmaması, Datasının bu kadar ufak olmasından hayıflanmıştım ama başlayınca biraz sabredip zaman geçirince genede fena olmadığı kanısına vardım.
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting