• Piazon
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Son günlerde futbol dünyasında sıkça konuşulan Cassano-Pazzini takası resmen açıklandı.

Milan'dan Antonio Cassano ile Inter'den Giampaolo Pazzini takası iki kulübün resmi sitelerinden açıklanmasıyla gerçekleşmiş oldu.

Inter resmi sitesinden yaptığı açıklamada Milan'dan Cassano'yu transfer ettiklerini ve Haziran 2014'e kadar sözleşme imzalandığını açıkladı. Milan da resmi sitesinden yaptığı açıklamada Pazzini'yi transfer ettiklerini açıkladı fakat başka detay vermedi.

Bu transferde Milan'ın Inter'e ekstra olarak 7 milyon euro verdiği tahmin ediliyor. Daha önce Sampdoria'da beraber oynamış olan Pazzini ve Cassano bugün yeni takımlarıyla antrenmana çıkacaklar.

• Reklam
  •  
  • White Albatros
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Milan açısından zararlı bir takas olduğuna inanıyorum.Cassano Euro 2012'de başarılı bir performans gösterdi satılmaması gerekirdi.Hadi ayrıca takas yaptın Pazzini kötü bi oyuncu değil ama üste neden 7 Milyon €uro veriyorsun ?
      ***Michael Corleone***
      # Chelsea F.C | #1 Cech | #26 Terry | #8 Lampard & 10 Mata | # 11 Drogba & 9 Torres
      # Beşiktaş J.K | #3 Adriano & #30 Marcelo | #7 Quaresma & # 4 Fernandes | #9 BA & #33 Gomez
      # Dünyada dahiler gittikçe azalıyor.. Newton öldü, Einstein yok, Steve de gitti. Bu aralar ben de kendimi iyi hissetmiyorum..;)
  • Ufk35
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Pazzini İbra'nın gidişinden sonra iyi iş yapacaktır.

Takımı: Fenerbahçe SK

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting