• Anxiety
    Moderator

Takımı: Beşiktaş JK
    • Clan açmayı bilen varsa anlatırsa sevinirim.

Clan açmadan parti kuramıyorum...

Son güncelleme 07.09.2006, 14:15 tarihinde ManiacMete_ tarafından yapıldı.

•  
  • Mozzy
    Kayitli Üye

Takımı: Gençlerbirliği SK
    • Clan açmadan parti kurarsın. Alakası yok. Clan açman için bulunduğun serverin 1. sine geçeceksin. Sonra inn hostese gidip create clan dieceksin. Sonra clanın ismini yazıcaksın ve 500 000 coins ödeyeceksin. Clan Grade5 olarak başlar. Clana gelen adamların np leri toplamına göre g4-g3-g2-g1 olabilirsin. Sadece g3-g2-g1 ler pelerin görevini yapabilir. g4-g5 clanlar başka clanlardan allience alarak onların pelerini takarlar. Umarım yardımcı olmuşumdur.
  • Anxiety
    Moderator

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: 0zan

Clan açmadan parti kurarsın. Alakası yok. Clan açman için bulunduğun serverin 1. sine geçeceksin. Sonra inn hostese gidip create clan dieceksin. Sonra clanın ismini yazıcaksın ve 500 000 coins ödeyeceksin. Clan Grade5 olarak başlar. Clana gelen adamların np leri toplamına göre g4-g3-g2-g1 olabilirsin. Sadece g3-g2-g1 ler pelerin görevini yapabilir. g4-g5 clanlar başka clanlardan allience alarak onların pelerini takarlar. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Anladım arkadaşım...Ama ben aresde oynuyorum.Ares 2de ınn hostes'e gittim.Orda da create clan var.Ordan da olmuyo mu?Yani ne gerek var şimdi ares1'e zaten ana baba günü
    Kayitli Üye

Takımı: Telstar
  • Mozzy
    Kayitli Üye

Takımı: Gençlerbirliği SK
  • kvpciyagiz
    Kapali Hesap

• 1. serverlarda inn hostlara tıkla (yani banka) çıkan yazılardan üstten 2.yi seç 500k karşılığında açabiliyorsun
  • Anxiety
    Moderator

• Cevap için teşekkürler.

Ama sence de biraz geç olmadı mı? Bu konudan sonra clan kurmasını öğrendim, ne charlar kastım, oyunu bıraktım. Hatta o kadar uzun zaman oldu ki, öğrendiğim clan açmayı unuttum bile.

Oyuna sosyal sıkıntılarımdan dolayı başlamıştım.(Saçma gibi görünse de gerçek) Çok zararını gördüğüm için bıraktım. Sana da tavsiyem biran önce bırakman.

Hortlattığın konu 1-2 tane olmadığı için 5 gün ban cezası aldın.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting