• burndragon
    Kayitli Üye

• Selam arkadaşlar official patch'i yüklenmemesinin nedeni yanlış sürümü yüklüyorsunuz!!!
      aşağıda resimdeki kırmızı işaretli yerler sizinde aynıysa ea.com un aşağıda ki linkinden europa version olanı yüklüyorsunuz tabi önce oyunu silip tekrar cracksiz yüklüyoruz ve patchi açıyoruz bukadar kendim denedim %100 çalışıyor...

resimdekini görmek için: başlat/çalıştır/regedit yazın ve resimdeki kısımları açın solda nba2007 dosyasına kadar açın ve çizgili yerlere bakın aynıysa alttaki linkten european version u sonu digital olanı değil ilk european olanı yükleyin ok!!!!!

http://img136.imageshack.us/img136/4020/patchmi8.jpg

patch linki

http://www.easports.com/nbalive07/news_detail.jsp?dcr=/sports/nbalive07&id=patch_release

Son güncelleme 24.11.2006, 03:21 tarihinde burndragon tarafından yapıldı.

Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin,

Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın.

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur.
  • Reklam
  •  
  • artun77
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • peki bu patch şu oyuncu değişikliği sorununa çözüm oluyo mu? Ya da neleri değiştiriyo. Sende çalışmış madem bi açıklık getir patch'e çünkü ilk çalıştıran sensin.
  • burndragon
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: artun77

olmuyo kardeşim denedim ama yine olmadı.o resimdeki yerlerede baktım bi fark yok ama hala o uyarı çıkıyo.

Dostum önce oyunu sil tekrar yükle ve crack yapmadan önce patch i yükle sonra crack la işlem tamamdır...

Eğer bir asker sizi gördüğü zaman durmadan ateş ediyorsa bilinki o acemidir kurşununun bitmesini bekleyin,

Eğer sadece sizi gördüğü zaman ateş ediyor saklandığınız zaman duruyorsa o bir komandodur, kaçın ve canınızı kurtarın.

Eğer sizi gördüğü zaman ortadan kaybolmuşsa ve etraf sessizse bilinki o bordo berelidir merak etmeyin o sizi bulur.
  • burndragon
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: artun77

peki bu patch şu oyuncu değişikliği sorununa çözüm oluyo mu? Ya da neleri değiştiriyo. Sende çalışmış madem bi açıklık getir patch'e çünkü ilk çalıştıran sensin.

Dostum daha inceleyemedim pek gece saat 3 te bukadar olur:) akşama incelerim....bi play now yaptım oyuna başlangıç demosunda biraz oynamışlar sanki başkabirşey dikkatimi çekmedi açıkçası...

• burndragon
    Kayitli Üye

• Patch yüklenmiyor diyen arkadaşlar olursa resme baksın lütfen!!!!!!

http://img137.imageshack.us/img137/9263/patch1bp9.jpg

• artun77
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • vallaa silip tekrar yükledim ama patch yine de olmadı oyunu D'ye yükledim ondan kaynaklanabilir mi?Ya da patch'i doğru yere kurmadım. patch'i rar'dan çıkınca kopyalıyacağım yeri açıklayabilir misin?
  • 03Gs1905
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Orjinal exeyi rapidshareye upload edebilir misin?Mümkünse tabi eğer..
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
  • Reklam
  •  
  • badboy_t
    Kayitli Üye

Takımı: Houston Dynamo
    • bendeki de En_Us versiyonu buna uyan "North America Version"bildiğim kadarıyla çünkü "europe" u yüklemeyi demeiştim olmadı ama north america versiyon yüklendi bende ama gene oyunda bi değişiklik olmadı.oyuncu değişikliği,pg lerin kondisyon sorunu,pg lerin sürekli sayı atması gibi sorunlar devam ediyor.sen sanırım daha oynamamışsın patch yüklenince oldu demişsin ama bi dene bakalım eğer olursa şanlısın.

Bu arada 03Gs1905 orjinal exe yi istemiş bende katılıyorum eğer patch işe yararsa sende 2 exe yi de upload edersen iyi olur ben elimdeki exe lerden şüpheleniyorum çünkü(yani versiyonları farklı olabilir)
  • ...MeLo_EnEs...
    Kapali Hesap

• oyunu silmenize aslında gerek yok yani cd nin hemen içindeki nbalive07.exe yi c:programfiles/ea sport/nba live 2007 ye atın...

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting