• silah
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • Oyunu kurdum ve ss'leri ekledim yanlız yön tuşları kullanılmıyor yoksa klavyeyimi görmüyor?Oyun da bu tarz sorunları olanlar burda paylaşsın ve çözümler üretelim arkadaşlar.

• Reklam
  •  
  • tracymusty
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • optionsdan yön tuşlarını ayarlıyabilirsin.yalnız bu sene oyundaki faceler bana güzel gelmedi.geçen sene daha çok başarılıydı face konusunda 2k
  • leventr
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • tracymusty tarafından gönderilen mesaj
      optionsdan yön tuşlarını ayarlıyabilirsin.yalnız bu sene oyundaki faceler bana güzel gelmedi.geçen sene daha çok başarılıydı face konusunda 2k

senin görüşüne bi şey demiyorum ama geçen sene ye bakcak olursak bence bu sene daha iyi aklıma gelen ilk örnek geçen sene yao mingin gözlerini göremiyordum bu sene ise gözleri gözüküyor ve hidayetinde ole

• tracymusty tarafından gönderilen mesaj
      optionsdan yön tuşlarını ayarlıyabilirsin.yalnız bu sene oyundaki faceler bana güzel gelmedi.geçen sene daha çok başarılıydı face konusunda 2k

Ne kadar ayar çektim banamısın demedi rica etsem yaptığın oyun içi tuş ayarlarının tümünü burda resimli olarak paylaşırmısın?Benim gibi yararlananlar olur.
  • artun77
    Kayitli Üye

• klavye'de tam performans oynayamazsın ama,bence önce bi gamepad al,çok daha rahat oynarsın oyunu o zmn
  • Baraka
    Kayitli Üye

Takımı: Valencia CF
    • silah tarafından gönderilen mesaj
      tracymusty tarafından gönderilen mesaj

Ne kadar ayar çektim banamısın demedi rica etsem yaptığın oyun içi tuş ayarlarının tümünü burda resimli olarak paylaşırmısın?Benim gibi yararlananlar olur.

Öncelikle yukarıdaki arkadaşın dediği gibi gamepad ile oynamak daha rahat ama bende klavye ile oynadığım zamanki tuş ayarlarını ekleyeyim.

Pass - X
      CroosOver - A
      Spin - E
      Shot - D
      Clutch- CTRL
      Block/Rebound - E
      Turbo - Shift

Genel hatlarıyla bunlar diğer ayarlarıda istersen onlarıda eklerim:)

Oyunu detaylıca oynadım, bir-iki ufak noktaya sinir oldum ama onun haricinde çok sağlam olmuş. Oyunun iyi yönlerini saymama gerek yok o yüzden sinir olduğum noktaları söyleyeyim. İlk olarak pc nin attığı her şut giriyor yani sağlam bir slider ayarları lazım oyuna. Onun haricinde içeriye post-uplarda çok yavaş yükleniyor uzun oyuncu hücumun yarısı ona gidiyor. Değinmek istediğim diğer bir noktada oynanabilirlik. Artık oynanabilirliği ne kadar ilerletebilirler düşünemiyorum, bundan sonraki evre bizim sahaya girip oynamamız olur herhalde, o derece ilerletmişler oynanabilirliği; son noktaya varmışlar.

Son olarakta My Player modunda bir hata diyebileceğimiz sorun var. Bizim oynadığımız maçlar 5 dk ama pcnin oynadığı maçlar 12 dk. Yani haksız bir rekabet oluyordu, bunun çözümünüde paylaşayım (oyun içinde optionstan ayar olmadığı için).

1. "tsearch" programını indirin.
      http://www.timsvault.com/cheattools/tsearch.htm
      2. Oyunu açın ve MyPlayer Modunuza kayıt dosyanızı açarak giriş yapın.

3. "tsearch" programını açın

4. "Open process" bölümünden "Nba2k10" u seçin

5. "Add new cheat" butonuna basıp "Address" bölümüne "5443ABC" değerini girin.

6. Eklenen cheat in value değeri oynayacağınız maç süresini göstermektedir. Bu 5 değerini örneğin 15 yaparak 15er dakikalık çeyreklerle maç yapabilirsiniz.

* Düzenlemeniz sadece o myplayer save dosyanızı etkiler

* Diğer ekstra address değerleri ise şöyle
      MyPlayer CPU Sim suresi : 5443AC0
      MyPlayer Zorluk Seviyesi: 54439C4
  • silah
    Yama Yapimcisi

• Teşekkürler yanlız gamepad aldım ondada aynı sorun var yön tuşları nedir sağa sola hiç bir yere hareket ettiremiyorum oyuncuyu hiç bişey anlamadım oyundan bu yüzden bunu açıklarsanız sevinirim.
  • artun77
    Kayitli Üye

• valla sorunun ne tam anlayamadım ben,settingslerin mi save olmuyo ki,ben de hiç bi sorun çıkmadı,ilk maç bnm adamlarda hareket etmedi,ama sonra ayarlara girince ilk seferde halloldu
  • Reklam
  •  
  • silah
    Yama Yapimcisi

• Cliff
    Kayitli Üye

Takımı: Göztepe
    • Oyunu kurdum ancak girmek isterken şöyle bir hata alıyorum. Sebebini bilen var mı acaba?

Club Atlético de Madrid S.A.D

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting