• Michael Scott
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Galatasarayda Marcelo diye 20 yaşında yetenekli bir santraforum var. Gelen kutumda ''assistant manager marcelonun gelişimiyle cesaretlendi'' diye her zaman gelen mesajlardan birini gördüm. Marcelo son 6 ayda önemli ilerleme kaydetti falan yazıyordu. Oyuncunun üzerine tıklayıp özelliklerini açtım ne kadar geliştiğine bakmak için bir de ne göreyim, bütün özellikleri 2 şer 2 şer düşmüş ama hepsi. Direk noluyo lan diyerek alt+f4 yapıp oyunu kapattım. Oyun hatası mı bu? çünkü oyuncu sakat değildi ve düzenli olarak oynuyordu, son zamanlarda gelişme de göstermeye başlamıştı. Şimdi bir daha girip oynamaya korkuyorum.
  • Reklam
  •  
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Oyuncu yoğun maç trafiğine dayanamayıp yorgun düşmüş ve buna bağlı olarak özellikleri düşmüş olabilir.
  • Michael Scott
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ByMCM tarafından gönderilen mesaj
      Oyuncu yoğun maç trafiğine dayanamayıp yorgun düşmüş ve buna bağlı olarak özellikleri düşmüş olabilir.

bu kadar düşer mi?

ve adam bana gelmeden hemen önce brezilya liginde 42 maça çıkmıştı. bana da brezilya ligi biter bitmez sezon arası geldi. maç kondisyonu bayağı iyidi.
  • ByMCM
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting