• dancerboy
    Kapali Hesap

• beyler fıfa nın cıkıs tarihi ne güzel bellıydı fm nınde belli 19 ekım ama bu pesin çıkıs tarihi ne zaman her gün bakıorum cıktımı cıktımı diye
  • Reklam
  •  
  • Burak495
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Arda666
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • attack64
    Kayitli Üye

• Gec, ama iyi cikacak. Adamlar emek veriyor, FIFA gibi degil !

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: fb1907

Gec, ama iyi cikacak. Adamlar emek veriyor, FIFA gibi degil !

Şu anda ne dediğinin farkında mısın?EA SPORTS emek vermiyor mu sanıyorsun?Yazık,eğer böyle düşünüyorsan. Her insanın zevki farklıdır,sen Pes'i seversin,ben FIFA'yı severim. Ama bu sevmediğim oyuna çamur atma hakkını vermez bana...

Youtube Profilim
  • Reklam
  •  
  • AzRaEL_18
    Kayitli Üye

• adamım öle dionda fifa nın emeği nerde neye emek veriyor ki grafil varmı yok oynanış varmı yok bunlara emek vermiyorsa diğerlerine verse ne olur ki bence fifa en kötü oyun dur dikkat edersen pes2008 le fifa2008 i karşılaştır farkı sende gör
  • c10trol
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: AzRaEL_18

adamım öle dionda fifa nın emeği nerde neye emek veriyor ki grafil varmı yok oynanış varmı yok bunlara emek vermiyorsa diğerlerine verse ne olur ki bence fifa en kötü oyun dur dikkat edersen pes2008 le fifa2008 i karşılaştır farkı sende gör
      bende katılıyorum fıfa'nın devri kapandı artık bence fifa pes ile yarısmak istiyor ise Fıfa 99 tekrar editleyip piyasa sürsün:D çünki EA sports Fİfa 99 dan sonra tam bir hayal kırıklığı hele fifa 2000 tam bir rezalet,
      uzun lafın kısası FIfa 2008 ancak PES 3 ile çekişebilr.ama sana da fıfa oynayanlara da saygı duymak lazım fıfa bu sene tek emek werdiği nokta be a pro mu ne ..o ..süper bir düşünce.. ama kamera açısı feln yokmus galiba bu kötü inş..pes te böele birşey yapar..

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting