• by_ua_36
    Kayitli Üye

Takımı: Lüleburgazspor
  • Reklam
  •  
  • pctech
    Kayitli Üye

Takımı: Olympique Lyonnais
    • Pr3kazi tarafından gönderilen mesaj
      Neden mi PES 13 ? Al sana cevabı...

http://live.sporx.com/futbol/dunya/fifa-2013-pes-2013-karsilastirmaSXGLQ13310SXQ

Benim için görsellik önemlidir.Ben bu yüzden PES i her zaman severim ,Bana Fifa denilince aklıma hep o Fifa 2000 geliyor ve futbol oyunlarından soğuyorum.

Yeterli neden değil bu. 10 tane de ben face eklerim buraya, tam tersini kanıtlarım. Hemen örnek vereyim, aç Lyon'u, bak bakalım Lisandro Lopez ve Gomis nasıl görünüyor PES'de, bir de bak Fifa 13'de nasıl.

Takımı: Beşiktaş JK
    • Gerçek futboldan uzaklaşıp sadece "oyun" oynamak için ...

Besiktas, we came here to die with you
  • BoMccalebb4
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • peste fenerbahçeyi aldım 2 tane tezahürat var biri vur vur fe-ner-bah-çe vur diğeride woo hooooo woooaoooo ayrıca taraftarlar kimin attığına bakmaksızın her gole seviniyorlar her kaçan golede üzülüyorlar

fifada tribünler takımları gol attığında seviniyorlar yiyince üzülüyorlar hatta sadece tribünde kalmayıp bu olay ısınan oyuncularada yansıyor

fifadaki tek eksik 10-20 tane oyuncunun aynı anda ısınıyor olması+türkçe olmayışı+türkiye ligi olmayışı
      Roberto Carlos
      Dirk Kuyt
  • mbmert
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • fifaya geçtikten sonra geri pes e dönmek gerçekten zor.bir kere pes de paslar çok hızlı.oyun akışı abartı hızlı.futbolcular insan değil.daha çok şey var ama bunlar yeter şimdilik.insanlar pes oynamaya devam ediyor çünkü 1.neden olduğunu bilmiyorum ama trend olmuş.
      2.üşengeçlik(zaten 3 maç yapmaya geldik bir de onu mu oynayacağız). 3.oyun çok durağan gözüküyor(fifa 13 daha akıcı olmuş pes oynayanlar bir zahmet buna bari baksın) 4.topu al yardır yok(e tabi gol atmak daha önemli oyun kurmak falan neme lazım)

bu arada pes 2013 ü çok az oynama şansım oldu ve ilk izlenimim en azından görünce kaçılacak bir oyun yapmamışlar,oynanabilir.
  • 1986
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • olaya şu yönüyle bakarsak az çok fifamı pesmi sorusunun cevabını alırız diye düşünüyorum fifa İngiltere çıkışlı pes Japonya futbollarının kalitesine bakın yorumu yapın pesin sadece biraz daha hızlı olması avantaj onun dışında hiç bir şey yok denebilir pes 13 kurdum bilgisayara abi kadrolar dahi güncellenmemiş ne yapıyorsunuz yaz dönemi boyunca da kadro dahi güncellenmiyor

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting