• mohikaan
    Kayitli Üye

Takımı: Göztepe

• Need for Speed: Most Wanted (NFS: MW) İngiliz oyun geliştiricisi Criterion Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımlanan yarış türünde bir video oyunudur. 2012 yılı içerisinde satışa sunulması beklenmektedir. EA'nin E3 basın konferansında 4 Temmuz 2012'de resmi olarak duyurulan oyun uzun süredir devam etmekte olan Need for Speed serisini ondokuzuncu yapımı olup 30 Ekim 2012'de Kuzey Amerika başta olmak üzere Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için dünya çapında piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Söz konusu oyun Criterion Games'in daha önce geliştirdiği Need for Speed: Hot Pursuit in değil Need for Speed: Most Wanted ın fikir haklarına sahip olacaktır..

Need for Speed Most Wanted Trailer - E3 2012

http://www.youtube.com/watch?v=8eKe7gZLBYo

Need for Speed Most Wanted Gameplay Demo

http://www.youtube.com/watch?v=BaGE_ExVdw0

Görüntüler

• Reklam
  •  
  • Wallcroft
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • Highlander
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
  • BoMccalebb4
    Kayitli Üye

• uzun süredir Need for speed in offline oyununu oynamıyorum (NFSW oynadım ve 4-5 ay önce the run oynadım ama ondada para ile araba alma yoktu) ortalama kaç araba markası olur sizce? tabi benim için BMW Pagani Lamborghini Porsche Audi aston martin chevrolet bugatti ford ve ford shelby yeter
      Roberto Carlos
      Dirk Kuyt
  • ŞANLI_
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting