• adem11
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • şuna bak ya gül gül öl bide kapak olsun dio ne malum sezon bitince profesyonel yapmadıgın bizi çocuk sandın kandıracak o gol attıgında adamlar senin üzerine gelmior senden kaçıor dalga geçer gibi profesyonel dion bi gezgel
  • Reklam
  •  
  • Boris SAMSON
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • kocoro1987 tarafından gönderilen mesaj
      ilk koydugun resim ile ilgili yorum yaptılar herhalde ben zaten bişey demiyorum.Pes 2010 da pes 2009 nazaran oyuncu güçlerinde iyileştirilmeler yapılmış söyleki become legend modunda oynayan kişilere  o dönemin jenarasyonunun önemli futbolcusu hissi verilmiş yani o dönemin messi si olmaya aday futbolcusu havası kazandırılmış .Sen suanda bir messi sin  neitekim  suanda ümit vaad eden genç bir futbolcususun  kendini messi gibi düşün nedemek istediğimi anlarsın  .Ayrıca oyuncu güç dağılımını iyi bir şekilde yaptıgın için ve tahminim o ki direkt sonucu düşündüğün içinde gelişimini maksimum seviyelerde yapıyorsun .Ufak bir ayrıntı oyuna ilk başlangıç macın çok iyi geçmiş anlaşılan çünkü pes 2010 become legende ilk maçını iyi oynadıgın zaman meyvelerini oyuncu gelişimi sırasında görmeye başlıyorsun standarta yakın bir şekilde dağıtılıyor ilk başta özelliklerin daha sonra ilk mactaki performansına endeksli gelişmeye başloyorsun 2.5 sene sonra ise tamamen  oynadıgın maçların etkisi altında gelişimine deva ediyorsun.

valla futboldan ve pes'ten anlayan adam kendini nasılda belli ediyor. Aynen hocam direk sonuca odaklıyorum kendimi çünkü bir kanat oyuncusu olarak başlar başlamaz zaten otomatik istediğim herşey vardı (Hız,hızlanma,dayanıklılık,sakatlanmama vb.) Bende geliştirmek için ağırlıklı olarak kuvvetlendirme'de şut ve top sürmeye özen gösterdim (zaten oyuncunun gelişimine bakarsanız şut ve top sürme beceri & hızı gibi özelliklerin hıza, hızlanmaya,dayanıklılığa vb. oranla daha çok geliştiğini görürsünüz). Bunun meyvesinide oyuncunun şut çekmede beceri kazanmasıyla aldım. Ama üzüldüğüm nokta şu duran topları hiç kullanamıyor olmam. Hangi takıma gittiysem nerdeyse hiç frikik ve korner kullanmak nasip olmadı...
  • kocoro1987
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar  yapmayın lütfen arkadaş buraya kariyerini bizimle paylaşmak istemiş ve kariyer bilgilerini koymuş .
      Bizse kariyeri hakkında yorum yapacağımıza eleştiri yapıyoruzhemde iğneleyici , bu çekememezlikten başka bir şey değildir.
      Arkadaş  benim kariyerim hepinizden güzel benim kariyerim hepinizinkine 10 basar falan demiyor ki ,bizim burda yapmamız gereken   sanal bir spor programı tatında  platform oluşturup fikirler türetmek .İşte o takıma gitme ,şu takımda oyna ,geliştirmeni şu yöne kalydır falan gibisinden fikirler türetip  yorum yapmamız gerkir bence . Hani spor yorumcuları arda turanı eleştirirya onun gibisinden eleştiriler yapıp arkadaşın kariyerine renk katmalıyız bence
  • playeray
    Kayitli Üye

• harbi adamlar senden neden kaçıyo =) ayrıca yalan diyen arkadaşlara diyorum adam durduk yere niye yalan sölesinki

• Boris SAMSON tarafından gönderilen mesaj
      Beginner diyen arkadaşlara gülüp geçmeye devam ediyorum istediğinizi düşünebilirsiniz sizi kendi halinize bıraktım.

Chelsea formasıyla tam anlamıyla kendini bulan, sneijder,joe cole, drogba ile fantastik hücum 4'lüsü oluşturean Boris SAMSON Bu sezon en verimli sezonunu yaşadı ve toplamda 49 gol 25 asistle sezonu tamamladı. İngiltere Lig Şampiyonluğu, FA Cup şampiyonluğu, Lig gol & asist kralı, FA cup gol & asist kralı, Şampiyonlar ligi şampiyonluğu, Şampiyonlar ligi gol & asist kralı, Milli takımda da Avrupa kupası şampiyonluğu ile avrupa kupası gol & asist krallığı kazanarak Samson kariyerinin rekorunu kırmayı başarmıştır. Yeni hedefi ise ingilterede yapıcak birşey kalmadığı için başka bir lige transfer olmak.

Tabii canım Pro'da 49gol 25 Asist Maximum 50 maçta.

Biz de uçuyoruz...
      Biraz mantıklı düşünün arkadaşlar maç sayısı hadi 60 olsun Master League'de bile bütün maçları simüle etmeden oynasanız anca bir oyuncuyla 50 gol atabilirsiniz. 

PES'ten anlamıyor demiş arkadaş inanmayanlara biz bu oyunu PES4'ten beri oynuyoruz arkadaşım. Kapak olsun diye koyduğun resim de çok saçma dünya kadar hile programları var onlarla bir anlık değiştirip koymuş olabilirsin. Bari Amateur falan deseydin daha inandırı olurdu.
  • rangeros
    Kayitli Üye

Takımı: Houston Dynamo
    • Boris Samson arkadaşım oyuncun iyi

benimde öyle bir oyuncum var şuan chelsea'de top player oynuyorum oyuncu 21 yasında vw çok iyi

ama bana göre top player geç

kimseye birşey ispatlamana gerek yok  ben top player chelsea gittiğimde 19 yasındaydım  halada chelsea'deyim ortalamamda kötüydü 46 maçta 7 gol 7 asist vs.. ama zamanla maç oynaya oynaya tecrube puanlarınla baya gelişiyor ve sonunda durduramıyorlar şuan bende oldugu gibi

kariyerinde başarılar
  • Reklam
  •  
  • PesimistyLe34
    Kayitli Üye

• Arkadaş biraz hileye başvurmuş ama tebrik ediyorum diğerleri gibi hepsini 99 yapmamış en azından aynen devam kardeşim bu yolda başarılar diliorum ii kariyerler aynısını bnde yaptım hile ile düzeltmeyi ve 8. sezonda daha yeni yeni tanınıyorum. Top playerda başlamak gerçekten zor
      Kocoro kardeşime katılıyorum orta saha oyuncusu olduğun için diğer arkadaşlar seni gol kralı gorunce beginner demiş olabilirler..

7/ Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro -- 8/ Ricardo Kaka' Leite
      FM 2011 Fenerbahçe SK | Sarı Kanaryalar

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting