• Reklam
  •  
  • fifa_mania_99_
    Kapali Hesap

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: VEN0M

Pes 2008 Fifaya bu sene fark atar bende onu alcam 1000 kat daha ii

kardesim oynamadan atip tutma:D ben ikisini de oynadim. gercek futbol zevkini fifa veriyor. pes oynarken hali saha maci oynuyorum zannettim. seyirciler ruhsuz, spiker eski serilere gore daha iyi ama yinede fifa kadar iyi degil, oyunda acayip hiz anlayisi var anlayamadim gitti top bi hizli gidiyo bi yavas:S, sut atarken alttaki bar cok gec doluyor bu sayede cok pozisyon kaciyor. herzaman ayni animasyonlardan sonra insan biraz sikiliyor. 1 mac oynadim kapadim. ama next gen super olmus. insalla fifa seneye bu konuda yuzumuzu guldurur.

• taraftar yamasını yapacak arkadaştan 1-2 ricamız olcak taraftara derbi maçlarda küfür,yabancı madde gibi şeyler de yapabiliyosa bunlarıda yapar inş

Son güncelleme 28.10.2007, 09:18 tarihinde Cassio de Lincoln tarafından yapıldı.

OOOOOOOO
      PPPPPPPPP
  • VEN0M
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: fifa_mania_99_

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: VEN0M
      Pes 2008 Fifaya bu sene fark atar bende onu alcam 1000 kat daha ii

kardesim oynamadan atip tutma:D ben ikisini de oynadim. gercek futbol zevkini fifa veriyor. pes oynarken hali saha maci oynuyorum zannettim. seyirciler ruhsuz, spiker eski serilere gore daha iyi ama yinede fifa kadar iyi degil, oyunda acayip hiz anlayisi var anlayamadim gitti top bi hizli gidiyo bi yavas:S, sut atarken alttaki bar cok gec doluyor bu sayede cok pozisyon kaciyor. herzaman ayni animasyonlardan sonra insan biraz sikiliyor. 1 mac oynadim kapadim. ama next gen super olmus. insalla fifa seneye bu konuda yuzumuzu guldurur.

Oynadım olm ben atıp tutmam senın gıbı adamlar hakını verıyor her bakımdan daha ii pes en azından abıdık kubıdık hataları yoK
  • Reklam
  •  
  • fifa_mania_99_
    Kapali Hesap

• neresi iyi be arkadasim simdi tartisma acma. oyuncularin kosulari futbolcu kosusu deilde sanki jimnastikcilerin kosusna benziyo. orta aciyorum top fuze gibi gidiyor. oyunncular arkalarini donene kadar pozisyon kaciyor.kaleciler en yavas gelen topa bile ucuyor. oyunda atmosfer denen birsey yok. yine az lig az takim. guya next gen diye taraftarlari 3d yapmislar ama cok kotu duruyorlar hic olmazsa pes'in eski serilerinde taraftarlari en begendigim unsurdu coskulu mesale yakan taraftarlardi hatta mac oncesi gosterliler oluyordu eski serilerde. bence pes sadece grafigi gelistirdi(bazi eksikleri hala var) ama diger yonlerde fifanin cooook gerisinde kaldi. iki oyunu oyna aradaki farki gor.

Takımı: Fenerbahçe SK
    • yaw arkadaşım konamıinin hakkını kimse yiyemez eğer lisans konamide olsa ea sports batar be misal formalara örneğin fb nin fifadaki forması iğrenç font değişik renkler soluk ama pes 2008 adam yazı fontuna varıncağa kadar incelemiş ayrıca ortalar füze gibi diyosun sert orta sert kafa şutu getirir adamlar arkasını dönemyior dityosun orta açma zamanlama kötü ise niye pes e suç atıyon neyse tartışma açmayalım ama ne olursa olsun pes taraftarıyım

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting