• kubi1925
    Kayitli Üye

Takımı: Göztepe

• Kariyer kurallarını okuduk, onaylıyoruz.

Versiyon: 12.0.4 + 2012 Summer Update (14.07.2012 tarihine kadar olan transferler)
      Seçili Ligler: Almanya, Arjantin, Brezilya, Hollanda, İspanya, İtalya, İngiltere(Premier Lig, Championship), Türkiye (Süper Lig, Bank Asya 1. Lig), Yunanistan (Super League, Football League)
      Veritabanı Boyutu: Geniş

Logomuz:

Tam İsim: Olympiakos CF Piraeus
      Renkler: Kırmızı-Beyaz
      Kuruluş: 10 Mart 1925
      Başarılar: Yunanistan Süper Ligi (38), Yunanistan Kupası (22), Yunanistan Süper Kupası (3), Balkan Kupası (1)

OLYMPIACOS TAKIM MÜZİĞİ

http://www.youtube.com/watch?v=k34vIPL3WL4

Bazı Önemli Oyuncularımız:

Ariel Ibagaza

Avraam Papadopoulos

Francisco Javier Yeste

Kevin Mirallas

Olof Mellberg

Vasilis Torosidis

Kulüp Sahibi: Vagelis Marinakis

Kulüp Başkanı: Sokratis Kokkalis

Stadımız: Karaiskakis Stadyumu (Kapasite: 33.334)

OLYMPIACOS FANS

Takım Genel Bakış

OLYMPIAKOS'A YENİ TEKNİK DİREKTÖR!

Atina Kardeşlik Kupası Maçları

Yarı Final

Final

ATİNA KARDEŞLİK KUPASI ŞAMPİYONU: OLYMPIACOS

Hazırlık Maçı:

Bir Sonraki Mesajda;
      -Hazırlık Maçları

-Transferler olacaktır.
      4

Yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar
      Ali Kuçik #7

FM 2012 SAN MARINO KARİYERİM
      FM 2012 OLYMPIAKOS - PANATHINAIKOS ORTAK KARİYERİ
      Twitter
      Facebook
  • Reklam
  •  
  • nusta055
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Panathinaikos A.O. Atina - Παναθηναϊκός A.O.

Panathinaikos A.O. Atina, (Kısaca: PAO) (Yunanca: Παναθηναϊκός A.O.) Yunanistan'ın başkenti Atina'da kurulmuş ülkenin en popüler spor kulüplerinden biridir. Kulüp futbol ve basketbol başta olmak üzere pek çok branşta faaliyet göstermektedir. Kulüp, tarihi boyunca 24 farklı sporda mücadele etmiştir. Şu anda 20 spor dalında faaliyet göstermektedir.

Atina Olimpiyat Stadyumu

Başkanımız; Nikos Pateras

Takımımızın Önemli Oyuncuları

Hazırlık Maçlarımız

Transfer Dedikoduları

Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme Turu Eşleşmesi Rakibimiz;

Hazırlık maçlarımız fena geçmedi henüz taktiği oturtamadım takıma. Kanatta bulunan 3 oyuncumuzun 2si sakat. o yüzden kanata takviye yapacağız. Bir oyuncu cevap vermeden diğerine teklif götüremiyoruz maaş bütçesi yetersiz. Bu yüzden biraz sıkıntı oluyor. Şampiyonlar Liginde de seribaşı giren takımdık, en şanssız kurayı çektik. Zor maçlar olacak.

Zaglebie Lubin

Ultras Orange City Boys !
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

Takımı: Beşiktaş JK
    • Kariyeriniz hayırlı olsun beyler. Favorim tabikide en sevdiğim Yunan takım olan Olympiakos.

@kubi1925: Olympiakos'a iyi bak kardeşim. Sana güveniyorum arkandayım. Transferlerini merakla bekliyorum
      @nusta055: Senin başkana bittim kardeşim. Adam Yeşilçam yıldızlarına benziyor Hoilett'i alabilirsen çok önemli bir silah kazandırmış olacaksın takıma. Fenerbahçe zor bir rakip umarım geçersin. Seninde transferlerini bekliyorum

• Benim favorim Panathinaikos.

@nusta055: Başkan Ahmet Kaya'ya benziyor. Mate Simao orta sahada çok iyi bir silah olabilir. Hoilett'i alırsan takım sağ kanatta sıkıntı çekmez.

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Kariyeriniz hayırlı olsun beyler

Favorim PANA.

İkinizde iyi bir hazırlık kampı geçirmişsiniz. Transferlerinizi merakla bekliyorum .
      büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz..." İslam Çupi.
  • kubi1925
    Kayitli Üye

Takımı: Göztepe
    • @Barney-Stinson: Teşekkür ederim yorumun için abi güvenini boşa çıkarmayacağım
      @Highlander: Yorum için teşekkürler
      @İbrahimovic.: Teşekkürler desteklerin için Doğaç
      @MrRondo: Teşekkürler kardeşim, 1-2 az kalır
      @ChivasRegal: Teşekkürler dostum

OLYMPIACOS'TA BÜYÜK TRANSFER HAREKATI!

Sejad Salihovic!

Royston Drenthe!

Bressan!

Franco Zuculini!

Jose Bosingwa!

Ioannis Amanatidis!

Çevirisi: Olympiakos bonservisi elinde bulunan Amanatidis'i serbest olarak kadrosuna kattı. Amanatidis yeni kulübünden yıllık 1.100.000 € kazanacak.

John Mensah!

Augstin Torassa!

Transferler Genel Yorum:Çok iyi oyuncuları kadromuza katmayı başardık. Bununla birlikte takımdaki birçok futbolcuyla da yollarımızı ayıracağız. Malum bütçemiz yaptığımız transferleri pek kaldırmadı. Biz de yedek kalacak birçok oyuncu ile yollarımızı ayıracağız. Çok iyi bir takım olduk. Ligdeki şampiyonluk hedefimize bu kadroyla ulaşacağımızı düşünüyorum. Ayrıca oyuncuları serbest olarak kadromuza katmakla beraber çok da maaş ödediğimizi düşünmüyorum. Taraftardan iyi destek geleceğini umuyorum bu sezon

HAZIRLIK MAÇI:

Hazırlık Maçları Genel Yorumu: Güzel bir hazırlık dönemi geçirdik. Maçlarımızın çoğunda şahane futbol oynuyor gibi gözükmesek de takımdan memnunum. Sezona hazır olmak üzereyiz. 2-3 hazırlık maçımız daha var önümüzde

Bir Sonraki Mesajda;
      -Transfer Dedikoduları
      -Giden Oyuncular
      -Hazırlık Maçları

Yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar
      Ali Kuçik #7

FM 2012 SAN MARINO KARİYERİM
      FM 2012 OLYMPIAKOS - PANATHINAIKOS ORTAK KARİYERİ
      Twitter
      Facebook
  • Reklam
  •  
  • nusta055
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • @Barney-Stinson: Başkanın acayip görünüşü var ama fakir adam 2 kuruş daha fazla verip aldıramadı bize Hoilett'i Çok kulüp vardı peşinde Hoilett'in biraz daha az verdik diğerlerine göre. E tabi o da bizi seçmedi
      @Highlander: Aynen Simao hem genç hem de çok iyi. Bize çok yardımcı olacak. Hoilett de olmadı
      @İbrahimovic.: Teşekkürler Doğaç geçeriz inşallah Fener'i
      @MrRondo: Teşekkürler kardeşim, Hoilett olsaydı rahatlayacaktım baya ama olmadı işte
      @ChivasRegal: Desteğin için teşekkürler dostum

TRANSFERLER

Bakary Sako Panathinaikos'ta

Juan Pablo Pino Resmi Sitede Duyuruldu.

Zaglebie Lubin

Ultras Orange City Boys !
  • Barney-Stinson
    Yama Yapimcisi

• @kubi1925: Transferler çok iyi olmuş kardeşim Kaliteli olan kadronu bu oyuncularla çok daha kaliteli bir hale getirmişsin Hazırlık maçlarını bekliyorum

@nusta055: Hoilett'e kontrat önerirken takım rolünde ne dedin bilmiyorum kardeşim ama eğer anahtar oyuncu deseydin sana gelirdi. Bi keresinde Bressan'ı takıma katmaya çalışıyordum bende. Bütçe olarak bana kafa tutamayacak rakiplerim vardı. Ben kontratta rotasyon dedim ve iyi bir maaş verdim. Diğer takımlar Catania vb. anahtar oyuncu deyip ve düşük bi maaş önermişlerdi. Sonuç olarak Catania'ya gitti Oyuncu serbestse ve takip edilen bir adamsa maaştan önce oynayacağı rolü iyi belirlemen lazım Transferlerin güzel fena değil. Fenerbahçe maçını merakla bekliyorum İyi bir taktikle dağıtabilirsin

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting