• Amanda2015
    Kayitli Üye

Takımı: FK Rudar Prijedor
    • Zaten transfer söylentisi değirmeni, birçok yıldızla bağlantılı kıtanın her yerindeki kulüplerle tam akış halinde.

Red Devils, Martinez, Manchester City, Barselona ve Real Madrid ile de ilgilenen Martinez'in peşinden koşan dört kulüpten biri.
      İtalyan yayın Calcio Mercato'ya göre, Martinez, 1 Temmuz 2020'de aktif hale getirilen 94 milyon £ (111 milyon Euro) tutarında bir serbest bırakma maddesine sahiptir.

Real Madrid, 2021’de PSG yıldızı Kylian Mbappe’i imzalama planını hazırladı
      Bu sürenin nedeni, Mbappe’in Paris’te yürüttüğü sözleşmenin 2022’de sona ermesi ve henüz bir yenileme imzalamaması.
      Mbappe 73 gol attı ve kulüp için 103 maçta 39 asist yaptı ve sözleşmesinde iki yıldan fazla bir süre kaldı.

Chelsea, Fikayo Tomori’nin mükemmel formunu kendisine beş yıllık yeni bir sözleşme imzalayarak ödüllendirdi.
      21 yaşındaki oyuncu, son iki Premier Lig gezisini bankta geçirmesine rağmen, tüm yarışmalarda 16 maçta bir gol ve asistana sahip.
      Bu sezon Premier Lig aksiyonunda 1.7 müdahalede bulunma ve 2.6 antrenman ile maç başına ortalama 2.3 mücadele.

PSG destekçileri sezonun başında Neymar'ı canlandırdılar, ancak sakatlıktan döndükten sonra 10 maçta yedi kez gol atarak değişiklik yapmaya başladılar.
      Neymar: "En çok sevdiğim şey, nerede olduğum önemli değil, sahada olmaktır. İki direk, bir top ve takım arkadaşı olduğu yerde mutluyum."
      Neymar, Paris Saint-Germain'de "mutlu" olduğunu ve Şampiyonlar Ligi nakavt turlarında büyük bir etki yaratmaya istekli olduğunu söyledi.

32 yaşındaki ileri Chelsea forvet Pedro Rodriguez: Barselona'ya geri dönmek isterim
      Stamford Köprüsü'ndeki beşinci sezonunda ekledi: "Başkanın, koçun veya kiminin elinde olup olmadığını bilmiyorum. Onlar için dönüşümün zor olduğunu düşünüyorum ama açıkça bir olasılık."

Pogba, geçen yaz bahsettiği “yeni mücadeleyi” hala sürdürüyor ve menajeri Mino Raiola, müvekkilini Juventus'a veya ideal olarak Madrid'e transfer etmesini sağlama isteğinin sırrını yapmadı.
      2021 yılına kadar sözleşmesi de bitmiyor, yani United güçlü bir pazarlık konumunda.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting