• R2.ZephyR
    Özel Üye

• Arkadaşlar sınav dönemi yaklaşıyor biliyorum,gerçi şu an için tercih konusunu düşünmeye pek fırsat bulamıyorsunuzdur ama ben yine de şimdiden ODTU'de herhangi bir bölüm yazmayı düşünen arkadaşların sorularını cevaplayabilirim.

İrtibat için özel masaj atabilirsiniz.
  • OaRist
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • benim çok ciddi sorunlarım var odtü ile ilgili. özellikle oktay sinanoğlu'nu uzaklaştırdıktan sonra yönetim olarak farklı yönlere kaydığını hissediyorum. kendi benliği yerine avrupayı doğru zanneden bireyler yetiştiriyormuş. doğru mu?
      Mustafa Kemal Atatürk
  • Venom
    Kapali Hesap

• ODTÜ Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği düşünüyorum gerçi puanlar uçuk ama olsun:). Tavsiye eder misin diye sormuyorum da zorlukları hakkında biraz bilgi ve yurdu hakkında birşeyler söylersen sevinirim.
  • R2.ZephyR
    Özel Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: OaRist

benim çok ciddi sorunlarım var odtü ile ilgili. özellikle oktay sinanoğlu'nu uzaklaştırdıktan sonra yönetim olarak farklı yönlere kaydığını hissediyorum. kendi benliği yerine avrupayı doğru zanneden bireyler yetiştiriyormuş. doğru mu?

Hayır bu doğru değil.İlhan Selçuk vari insanlar yetişiyor bu yönetim sayesinde.Ne gün YÖK kalkar,o zaman ODTU doğru düzgün insan yetiştirme ufkuna sahip olur ve ilk 500'deki yerini alır.

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: _VeNoM_

ODTÜ Elektrik-Elektronik veya Bilgisayar Mühendisliği düşünüyorum gerçi puanlar uçuk ama olsun:). Tavsiye eder misin diye sormuyorum da zorlukları hakkında biraz bilgi ve yurdu hakkında birşeyler söylersen sevinirim.

Elektrik-Elektronik ve Bilg.Müh. kazanacak kadar puan yaparsan Faika ve Demiray yurtlarında sıraya girmeden kalma hakkı otomatik olarak kazanırsın zaten.4 kişilik odalar uyuma ve çalışma mekanları ayrı olarak düzenlenmiş,modern bir tasarıma sahip.Odanızda size ait bir masa ve dolaba ve 24 saat hazır uçuk bir internet bağlantısına sahipsiniz.Özel bir üniversite ile kıyaslayacak olursak Sabancı Üniv. yurtlarını gezmiş biri olarak bizim yurtların kat be kat daha iyi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Fakat Faika ve Demiray yurtları dışındaki yurtlar için vasatı aşamayacaklarını ve odalarda internet bağlantısı bulunmadığı belirtmek isterim.

ODTU EE(Electric-Electronics Eng.) ve CE(Computer Eng.) bölümleri ülkemizdeki devlet üniversitleri arasında kendi alanlarında birinci olmakla birlikte,teknik üniversite olmanın getirdiği avantajı sonuna kadar kullanmaktadırlar.EE veya CE'yi kazanmışsanız,zaten bu bölümde okuyacak kapasiteye sahipsiniz demektir.Bu noktada kafanızda şüphe olmasın.EE ve CE bölümlerinden geçen sene mezun olan hiçbir öğrenci açıkta kalmamıştır,çünkü ODTU mezunları sadece düz mühendis değil,çağdaş ODTU kültürü ile de yoğruldukları için işverenlerin bir numaralı gözdesi durumundadırlar.

Takımı: Beşiktaş JK
    • ilhan selçuk vari insanlardan kastın nedir arkadaşım? eğer kullandığın anlam fanatikvari yerlere çıkacaksa, öyle insanlar yetiştiren bir yönetim altında sizler nasıl varolabiliyorsunuz? Konuınu YÖK ile ne alakası var? Ben hala Oktay Sinanoğlu'nu soruyorum.
      Mustafa Kemal Atatürk
  • MaNiaC_Manager
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: OaRist

benim çok ciddi sorunlarım var odtü ile ilgili. özellikle oktay sinanoğlu'nu uzaklaştırdıktan sonra yönetim olarak farklı yönlere kaydığını hissediyorum. kendi benliği yerine avrupayı doğru zanneden bireyler yetiştiriyormuş. doğru mu?

Sana katılıyorum Oarist Oktay Sinanoğlu örnek oldu bile diyebiliriz ... Zaten Çok fazlaydı Avrupaya giden ama onlar mecburiyetten gidiyordu şimdi bi hayal gibi görünmeye başlandı ...
    Kayitli Üye

Takımı: Bursaspor
    • ben seneye gireceğim fakat odtü siyasal bilgiler yada hukuk bölümleri varsa nasıl acaba bunun hakkında bilgi alabilirmiyim
  • Reklam
  •  
  • imgee
    Kayitli Üye

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting