• Matthaus
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK

• .
      Beşiktaş, Arsenal'den genç futbolcu Oğuzhan Özyakup ile 4 yıllık sözleşme imzalandı borsaya bildirdi, transferin detaylarına yer verdi..

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ'den, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen açıklamada, Oğuzhan Özyakup'la 4 yıllık anlaşmaya varıldığı belirtilerek, Arsenal'e sözleşme fesih bedeli olarak 500 bin avro, oyuncuya ise 4 sezon için toplam 1 milyon 850 bin avro garanti ücret ödeneceği kaydedildi.

Oğuzhan Özyakup'un 2012-2013 sezonu için 400 bin avro, 2013-2014 sezonu için 425 bin avro, 2014-2015 sezonu için 450 bin avro, 2015-2016 sezonu için de 475 bin avro garanti ücret ve ilk sezon için ayrıca 100 bin avro da imza parası alacağı belirtilirken, ayrıca oyuncuya her sezon için 40 maçla sınırlı olmak üzere 7 bin 500 avro da maç başı ücreti ödeneceği ifade edildi.
  • Reklam
  •  
  • adu
    Turnuva Yetkilisi

Takımı: FC St Pauli
    • Mutlaka kumaşı olan bir oyuncudur diye düşünüyorum bir ara sıkça konuşuluyordu zaten ki Arsenal alt yapısında bulunması bile boş bir oyuncu olmadığını gösteriyor. Tabi şans verilip verilmeyeceği çok önemli. BJK'nin gençlerle çalışabilen bir hoca bulması da şart bu yüzden. Şayet yönetim bunu yaparsa, bu oyuncu da hazırlık kampında kendini gösterip BJK'nin yeni kadrosunda yer bulur diye düşünüyorum.
      Sadece GALATASARAY!

is this love?
  • Taciturn
    Haber Editörü

• Aldın da oynatıcak mısın acaba ?

Zizou.
  • Matthaus
    Kayitli Üye

• Şu ana kadar yapılan transferlerden Mehmet Akgün çok gereksiz bir transferdi. Berat ve Oğuzhan Özyakup alınan bu genç oyuncuları hiç izlemedim ama her iki oyuncudan da umutluyum. Dört genç oyuncu alınıyorsa bunlardan iki tanesi kendini kanıtlasa yeterli. İkinci başkan Nur Çebi Uğur Boral ile ilgilendiklerini açıkladı. Uğur Boral gelmesini istediğim oyuncuların başında geliyor. Hem bonservisi elinde sakatlık dışında her zaman yararlı olacak bir oyuncu. Yönetimin ilgilendiği oyunculardan Ahmet İlhan Özek ve Uğur Boral umarım alınır. Bu sezon ki transfer politikası bu Beşiktaş'ta
  • Highlander
    Kayitli Üye

• CerberusQ7
    Kayitli Üye

• Highlander tarafından gönderilen mesaj
      Salih'in 3te 1 fiyatına yeni Fabregas.

Aynen öyle

Besiktas, we came here to die with you
  • Pele'
    Kayitli Üye

• Birde 4 Numara giyse süper tam arkadaşın dediği gibi yeni fabregas
      Shkendija
      ---------------
      Garincha-Socrates-İlhan-Pele

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting