• realking13
    Kayitli Üye

• arkadaslar oyuna kaleci forması nasıl ekleyecem mesala beşiktas kaleci forması eklemek istiyorum ama olmuyor yapamıyorum nasıl yapılır bir anlatsanızda kip raptor 08 var ama kabul etmiyor hersey ekliyorum bjk kaleci forması olmuyor
  • Reklam
  •  
  • BlackEagle92
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • kardeş kitraptorle olcak iş deil creation master cıkınca rahatlıkla yaparsın;)
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • bu konuda daha önce çok soru soruldu ve cevaplandı forumda biraz ararsan bulursun.çoğunlukla MonkeyDragon ile atıyorlar.bu programı fazla kullanmadığım için sana benim yöntemi anlatayım.unidb4.0 programını indirip kurarsan fifanın databasende değişiklik yapabilirsin.program fifanın *.db dosyalarını microsoft access formatına çevirir.access de değişiklikleri yaptıktan sonra yine bu praogramla tam tersini yaparak fifanın databaseni değiştirebilirsin.forma eklemeye gelince fifa.db yi access e dönüştürüp açınca teamkits adlı tabloda takımının idsini aratıp bul (bjk 327) normalde bjk de 2 sonuç çıkmasılazım bunlar kittype girdisinde 0 yazan iç saha forman 1 yazan deplasman forman bunlardan birini kopyalayıp ensonda yeni kayıt diyip yapıştır ve kittype girdisini 2 yap 2 kaleci foması olduğunu belirtir burayı 3 yaparsan alternatif forma eklemiş olursun.bunları yaptıktan sonra oyuna formaları istediğin programla yükleyebilirsin.bu yöntemle antreman forması bile ekleyebilirsin.umarım açıklayıcı olmuşumdur.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting