• Wood__Master
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Öncelikle merhaba arkadaşlar . Ben FM dünyasına yeni katıldım ve FM 2012 oynuyorum . Fakat yeni başladığım için bazı şeyleri bilmiyorum . Sizlere birşeyler danışmam gerek .
      Ben oyunda Malaga takımını aldım . Birçok transfer yaptım takım kağıt üzerinde gerçekten iyi fakat benim oynatmak istediğim takım bu şekil oynamamalı , ben daha cok pas yapan , sürekli topu ayağında tutan , rakibe top vermeyen , pres yapan , basan , göze hoş gelen futbol oynayan bir takım oluşturmak istiyorum fakat bunların nasıl yapılıcagına dair bilgim yok . Şimdi sorularımı sormaya başlıyorum .
      1. Bu özellikleri takıma katmak için hangi bölümlere giricem nerden ayarlar yapıcam ?
      2. Nasıl bir taktikle oynamalıyım ?
      3. Transfer olarak önerebileceğiniz oyuncular hangileri ?
      4. Ben oyuncuların hiç antrenmanlarına karışmıyorum onlar kendileri antrenman yapıyorlar mı yoksa yardımcı antrenörler mi bu işi hallediyor ?
      5. Takım Talimatlarını nasıl ayarlamalıyım ?
      6. Taktikler bölümünde Shouts sekmesi ne işe yarıyor ? Onlara tıklıyorum fakat takım tıkladıklarımı yerine getirmiyor ?
      7. Oyuncularım sürekli sakatlanıyor bunun sebebi nedir ?
      8. Kadroyu olusturdugumda mous'la oyuncunun üstüne sağ tıkladıgımda oyuncunun rollerini nasıl yapmalıyım bana tavsiye ettiğiniz taktik ile uyumlu olarak söyler misiniz ?

Neyse şimdilik aklıma bunlar geldi Aklıma geldikçe yazarım . Ben takımımı 4-2-3-1 oynatmaktan yanayım . Aslında fotoğrafını koyucaktım kadromun ama printscreen'e bastığımda masaüstünü çekiyor neden anlamadım Neyse ben yazayım taktiğimi .
      Kale: Kingson
      Sol Bek : Mathijsen
      Sağ Bek : Sergio Sanchez
      Stoper : Ferrari , Jesus gamez ( Aslında ferrari yerine Demichelis vardı ama sakat )
      Defansif orta saha : Maresca , Toulalan
      Önündeki üçlü
      Sol : Santi Cazorla
      Orta : Alanzinho ( Bazılarınız olmaz fln diyebilir ama takımın en iyisi o )
      Sağ : Diouf
      İlerde Tek forvet : Steven Fletcher

Valla takımın başına geldiğim zaman oyuncular sakat değildi şimdi çok önemli oyuncularım sakat . O yüzden bu yukarıdaki kadro biraz kusurlu .
      Ayrıyetten yardımcı antrenörleriminde tavsiyesi ile birçok genç oyuncu aldım hepsini yedek takıma , 19 yaş altına filan verdim .
      Şu an takım sonuçlarını size söyliyim ben berbat hepsi .
      Malaga - genoa 1-3 Mağlubiyet
      Malaga - Jaen 3-1 Galip
      Malaga - Napoli 3-4 Mağlubiyet
      Malaga - Sevilla 0-2 Mağlubiyet
      Malaga - Granada 2-4 Mağlubiyet
      Malaga - Mallorca 1-0 Galip
      Tablo ortada arkadaşlar bu takımı bir türlü oynatamıyorum . Yardımlarınızı bekliyorum .
  • Reklam
  •  
  • ercanerten
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor
    • 1: Kalecini değiş
      2: PrtSc ile olmaz, oyun esnasında F12'ye bas Steam içine kaydolur ekran görüntün.
      3: Takımına gelince, öncelikle yazdığın kadro öyle kağıt üstünde iyi falan değil. Ayrıca transferlerin takıma uyumu için de biraz ilerlemen gerek. Match Preparation bölümünde taktiklerini takıma uyumlu şekle sokabilirsin.
      4: Pres vs ayarları da Team Instructions bölümünden ayarlayabilirsin.
      5: 4-2-3-1 oynuyorum dedin. Orta sahadaki ikilinin bir tanesini Deep Lying Playmaker ( Toulalan ) diğerini de Ball Winning Midfielder ( Maresca * ki bu bölgeye birini almalısın ) olarak ayarlaman iyi olabilir. Alanzinho belki iyi bir yedek olabilir ama La Liga'da banko oynayacak bir AMC değil ki o bölgede Malaga takımında Alanzinho ile aynı tarzda ve daha iyi Diego Buonanotte var. Cazorla ve Joaquin'i de Inside Forward olarak ayarlarsan iyi sonuçlar alırsın gibi.

Ayrıca konunun başlığını da derdini açıklayıcı bir şekilde açman forum kuralları içerisinde olacaktır.

Takımı: Beşiktaş JK
    • ercanerten tarafından gönderilen mesaj
      1: Kalecini değiş

2: PrtSc ile olmaz, oyun esnasında F12'ye bas Steam içine kaydolur ekran görüntün.

3: Takımına gelince, öncelikle yazdığın kadro öyle kağıt üstünde iyi falan değil. Ayrıca transferlerin takıma uyumu için de biraz ilerlemen gerek. Match Preparation bölümünde taktiklerini takıma uyumlu şekle sokabilirsin.

4: Pres vs ayarları da Team Instructions bölümünden ayarlayabilirsin.

5: 4-2-3-1 oynuyorum dedin. Orta sahadaki ikilinin bir tanesini Deep Lying Playmaker ( Toulalan ) diğerini de Ball Winning Midfielder ( Maresca * ki bu bölgeye birini almalısın ) olarak ayarlaman iyi olabilir. Alanzinho belki iyi bir yedek olabilir ama La Liga'da banko oynayacak bir AMC değil ki o bölgede Malaga takımında Alanzinho ile aynı tarzda ve daha iyi Diego Buonanotte var. Cazorla ve Joaquin'i de Inside Forward olarak ayarlarsan iyi sonuçlar alırsın gibi.

Ayrıca konunun başlığını da derdini açıklayıcı bir şekilde açman forum kuralları içerisinde olacaktır.

Hocam Ben de malagadayımda forvette doumbia var Poacher mı yapmalayım advanced forwardmı
      (4-2-3-1)
      #7 Quaresma
      http://www.youtube.com/watch?v=14PtpdMUg1w
  • ercanerten
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting