• 03Gs1905
    Administrator

Takımı: Galatasaray AŞ

• Pardus projesinin en yeni teknolojiler ve en güncel yazılımlarla güçlendirilmiş yeni sürümü Pardus 2008 yayımlandı. Daha önceki tüm sürümleri gibi bir özgür yazılım olan Pardus 2008, GNU Genel Kamu Lisansı (GPL) ile özgürce dağıtılıp çoğaltılabiliyor. Pardus projesinin temel hedefleri olan kolay kurulum ve kullanım yönünde, gerek altyapı ve gerekse kullanıcı arayüzü düzeyinde önemli yeniliklere sahip olan Pardus 2008 aynı zamanda geniş donanım desteği, kararlı ve güvenilir Linux altyapısı ve tek bir CD ile gelen çok çeşitli uygulamaları ile masaüstü kullanıcılarına yepyeni bir özgürlük deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.

Pardus 2008 ile gelen yenilikleri öğrenmek için Sürüm Notları sayfasını inceleyebilir ya da CD görüntüsünü indirmek için İndir sayfasına gidebilirsiniz.

Pardus 2008 ile daha özgür günler diliyoruz...

Son güncelleme 27.06.2008, 17:58 tarihinde 03Gs1905 tarafından yapıldı.

Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
  • Reklam
  •  
  • SanSaLvadoR
    Kapali Hesap

• 7 seçenek çıkıyor hangisini indireceğiz ?
      Galatasaray Spor Kulübü - Arda Turan & Harry Kewell & Cassio Lincoln _______________ ѕαgσρα кαנмєя™ ----- " كق " Kaf Kef ______________ _______________ SoccerCenter.Net© | SanSaLvadoR ______________
  • SanSaLvadoR
    Kapali Hesap

• Ben pardus u yüklemek istiyorum ama endişeliyim.Bütün program Oyunları çalıştırırmı ? Kullanırken zorluk çekermiyim ? beni biraz bilgilendiriseniz bu akşam pardus u yüklemeye başlıyacağım
      Galatasaray Spor Kulübü - Arda Turan & Harry Kewell & Cassio Lincoln _______________ ѕαgσρα кαנмєя™ ----- " كق " Kaf Kef ______________ _______________ SoccerCenter.Net© | SanSaLvadoR ______________

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting