• eLanvitaL
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • ya arkadaşlar bnenim acaip paraya ihtiyacım var ya nasıl para yapabilirim para nasıl kasılır oooooff offffff parasızlık ne kötü şey bu oyunda ya asasa takı falan alcamda birde silah alcam yok abi alamıom para yok alamıom:) nasıl para kasabilirim bana yardım cı olursanız sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkürler!!

Since 2005
  • Reklam
  •  
  • CrossOver
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ilk moradona gideceksin.sora ilerdeki en büyük kecoonları kesiceksin en az 2 saat sora onlardan kekury ring düşereceksin ve serverına göre belli bi fiyata satıp zengin olacaksın.yada sen 2 saattir kekury ring düşürmeye çalışırken bi velet gelcek 15 dk da kekury yi düşürcek sonra artistlik yapıp yanında pazara koycak seninde moralin bozulcak.ama ilk dediğimi başarırsan çok süper oluyor.Kendime glave,chitin,bardish fln almıştım.Vaktin varsa denersin:)
    Kayitli Üye

Takımı: Gençlerbirliği SK
    • 2 saatte kekuri mi Ya biz bi gün koxp kurduk bi tane bile çıkmadı. 50000 mannerın varsa çıkarırsın 2 saatte. Benim mesela manesde 500m vardı. Piyasa yapıyordum sürekli. Wood staffla başladım. 500k ya kapattım 4 m a sattım. 3.5 m kar. Sonra o 3.5 m ile daha pahalı bişiyi ucuza alıp pahalıya sattım.;)
  • waryete
    Kayitli Üye

• Systemdll
    Kayitli Üye

• Arkadasımız doqru söyluyor. Ben ılk oyuna basladıqımda aynı ko'da bır eleman ıle tanıştım koxper neyse partı cLan kurduk " asdda " ısımlı party aLdı daha sonra kecoon ların oraya koxp kurduk aksam saat 8'den Sabah saat 9:30'a Kadar koxp durdu arada bır hareket edıp pm lere cvp verıoduk " gm " lere karşı neyse kısacaı o qun 6 tane kekury bana 4 tane'de arkadasa cıkmıştı o qun quzeL para buLduk sabah'a kadar'da ben 44 lwl olmuştum paralarla gıdıp cthin ve raptor aLdım suan o aLdıklarımı kullanıyorum )

Kecoon'Lar saqolun
  • aslihayal
    Kayitli Üye

Takımı: 1 FK Príbram
    • şanssss

• ya beyler ben knighta giremiyom giriyom dc veriyo yada hiç boş olmuyo bunun hilesi varmı varsa ne dir lütfen
  • gfbsilivri
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • abi benim bildiğim onu hilesi yok ama olmaz da zaten:)
  • Reklam
  •  
  • Anxiety
    Moderator

Takımı: Beşiktaş JK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Systemdll

Arkadasımız doqru söyluyor. Ben ılk oyuna basladıqımda aynı ko'da bır eleman ıle tanıştım koxper neyse partı cLan kurduk " asdda " ısımlı party aLdı daha sonra kecoon ların oraya koxp kurduk aksam saat 8'den Sabah saat 9:30'a Kadar koxp durdu arada bır hareket edıp pm lere cvp verıoduk " gm " lere karşı neyse kısacaı o qun 6 tane kekury bana 4 tane'de arkadasa cıkmıştı o qun quzeL para buLduk sabah'a kadar'da ben 44 lwl olmuştum paralarla gıdıp cthin ve raptor aLdım suan o aLdıklarımı kullanıyorum )
      Kecoon'Lar saqolun

Hayal mahsülüsün.
    Kayitli Üye

• Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Freak.Punk

Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: Systemdll
      Arkadasımız doqru söyluyor. Ben ılk oyuna basladıqımda aynı ko'da bır eleman ıle tanıştım koxper neyse partı cLan kurduk " asdda " ısımlı party aLdı daha sonra kecoon ların oraya koxp kurduk aksam saat 8'den Sabah saat 9:30'a Kadar koxp durdu arada bır hareket edıp pm lere cvp verıoduk " gm " lere karşı neyse kısacaı o qun 6 tane kekury bana 4 tane'de arkadasa cıkmıştı o qun quzeL para buLduk sabah'a kadar'da ben 44 lwl olmuştum paralarla gıdıp cthin ve raptor aLdım suan o aLdıklarımı kullanıyorum )
      Kecoon'Lar saqolun

Hayal mahsülüsün.

bencede

Since 2005

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting