• 03Gs1905
  Administrator
  Kayıt: 20-08-2003
  Yaş: 35
  Mesajlar: 8885
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi ya da kısaltılmış adıyla BİLMÖK, Türkiye'nin en önemli Bilgi Teknolojileri etkinliklerinden biri. Türkiye ve KKTC genelindeki bilgisayar mühendisliği bölümündeki öğrenci ve akademisyenleri bir araya getiren BİLMÖK kapsamında, Türkiye'nin dört bir yanından yüzlerce üniversite temsilcisi bir araya gelecek.

   BİLMÖK organizasyonu; her üniversiteden üç resmi katılımcı ve diğer katılımcılar, bilgisayar bilimleri ve bilişim teknolojilerine dair herhangi bir bölümde okuyan öğrenciler, mezunlar, üniversite rektörleri, bilgisayar mühendisliği bölüm başkanları ve öğretim görevlileri, Türkiye’nin bilişim dünyasında önde gelen firmaları, meslek odası, bilişim sektörüne destek veren çeşitli dernekler ve organizasyonlar katılımıyla gerçekleştiriliyor.

   TÜBİTAK UEKAE ve Pardus Projesi çalışanlarının yoğun bir katılımla orada olmayı planladığı etkinlik süresince, bir de geniş katılımlı geliştirici toplantısı düzenlenecek. Genel olarak 2009 yolunda Pardus temalı, hem karar alma süreçlerinin konuşabileceği hem de teknik sohbetlerle bilgi paylaşımı yapabilecekleri bir toplantı planlanıyor.

   Geliştirici listesine Pardus 2009 Sürüm Yöneticisi Onur KÜÇÜK tarafından atılan e-posta ile duyurulan bu toplantı için ODTÜ Kültür Kongre Merkezi F Salonu, 28 Şubat Cumartesi saat 12.00-18.00 saatleri arasında ayrılmış durumda.

   Toplantıya katılamayacak olan geliştiricilerimiz üzülmesin. Toplantı sırasında bir kişi konuşulanları not alacak, BİLMÖK dönüşünde geliştirici listesi ile bu konuşulanları paylaşacak. Bu şekilde diğer geliştiricilerin de tartışılanlar hakkında fikir belirtmesinin sağlanması hedefleniyor.

   Tüm geliştiricilerimizi 27 Şubat - 1 Mart arasında düzenlenecek olan BİLMÖK'e bekliyoruz!

   http://www.bilmok.org.tr/09/
   ________________________
   GALATA SARAY-I EFENDİSİ TARAFTARI
   TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
   TEK AŞKIYDI GALATASARAY
   Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
   13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting