• X_UMUT_X
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • 1500-2000 TL arasında masa üstü bilgisayar almak istiyorum ama toplama mı markamı bilemedim
      toplama daha iyi ama onları toplayamam yada bir bilgisayarcıdan toplatmam imkan yok onun için bildiğiniz oyun oynamaya ağırlıklı güzel bir markada yada iyi bir sistemli bilgisayar biliyor musunuz.2000 TL yi aşabilir.
      ama iyi bir sistem olsun 8 gb veya üstü ram,2gb ekran kartı,35.0 üstü işlemci 1tb hard disk
      ve iyi bir anakart.
      Yardım ederseniz sevinirim
  • Reklam
  •  
  • X_UMUT_X
    Kayitli Üye

• himan
    Kayitli Üye

Takımı: Liverpool
    • X_UMUT_X tarafından gönderilen mesaj
      oyun için sence AMD mi daha iyi intel core mu

intelden şaşma derim

• ben şu ana kadar amd kullanmadım bilmiyorum ama intelin hiçbir eksiğini görmedim intelden memnunum oyunlardada iyi performans veriyo benim mesela intel i7 3.40 ghz çalıştıramadığı oyun yok tabii ekran kartınında ii olması lazım...
  • X_UMUT_X
    Kayitli Üye

• sence marka bilgisayarlardan hangi hangi markayı önerirsin ben aslında casper alacaktım ama casper den memnun olan yok çok kötüymüş zırt pıt bozuluyormuş ((ben toplama alıcam ama yinede bir sorayım))
  • himan
    Kayitli Üye

• benim mesela casper toplama alamadım daha doğrusu bu casper bana sürpriz olmuştu şu ana kadar bi sorununu görmedim yalnız anakartı fln dandik iki hddyi bağlayamıyorsun bağlamak istesen bu sefer cd-rom devre dışı kalmak zorunda + kasayı yetkili dışında açtığın an garanti dışı kalıyo.. sen en iyisi bu önerdiğim sistemlere bak hazır pclerden uzak dur..

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting