• MacTavish
  Özel Üye
  Kayıt: 24-12-2005
  Yaş: 28
  Mesajlar: 2704
  Takımı: Los Angeles Galaxy


  • Tür: Gerçek Zamanlı Strateji

   Yapımcı: Creative Assembly

   Yayıncı: SEGA

   Web: http://www.totalwar.com/

   Platform: PC

   Çıkış Tarihi: 4 Mart 2009

   Sega ve Creative Assembly yaptıkları açıklama ile strateji oyunu Empire: Total War'u duyurdu. PC için hazırlanan oyun, 18. yüzyılda geçecek ve seride ilk defa olmak üzere 3 boyutlu deniz savaşlarına izin verecek. Deniz savaşlarında hava koşulları ve denizin durumu savaşları etkileyecek. Ayrıca deniz savaşları sadece gemilerin birbirlerine ateş etmesiyle olmayacak, gemiler birbirlerine yaklaşınca askerlerimiz düşman gemisine atlayacak ve savaş gemi üzerinde devam edecek.

   Oyunun sıra tabanlı haritası ise Kuzey Amerika, Avrupa ve Hindistan'ı içerecek. Tüm bunların yanında ticaret, diplomasi sistemleri geliştirilecek ve oyunda daha kolay bir kullanıcı arayüzü kullanılacak. Yapay zekanın ve kara savaşlarında kullanılan taktiklerin de geliştirileceği oyun 2009 yılında piyasaya sürülecek.


   Görüntüler:

   Щїтсђ ќїлφ®

   Son güncelleme 23.02.2009, 23:07 tarihinde Щїтсђ ќїлφ® tarafından yapıldı.

   ________________________
   It's so far,so far away.
 • Reklam
 •  
 • Exvision
  Özel Üye
  Kayıt: 24-04-2004
  Yaş: 35
  Mesajlar: 9000
  Takımı: AS Livorno Calcio
  • Deniz savaşları ha, kulağa çok hoş geliyor. Ayrıca ilk resimdeki orjinal oyun tanıtımı süpermiş. İşte böyle yapılmalı tüm oyunlar. Bak o zaman nasıl alıyor oyuncular
   ________________________
   .
   Football Manager bir yaşam biçimidir.
 • XII
  Kayitli Üye
  Kayıt: 03-05-2003
  Yaş: 31
  Mesajlar: 1827
  Takımı: Oss
 • matias_g_bjk
  Kayitli Üye
  Kayıt: 22-07-2007
  Yaş: 28
  Mesajlar: 1580
  Takımı: Beşiktaş JK
  • yanılmıyorsam age of tarzı değilmi?
   ________________________
   Benim Gücümün Ulaştığı Yerlere, Sizin İmparatorunuzun Hayalleri Bile Ulaşamaz.
   FATİH SULTAN MUHAMMED HAN

   #4 Manuel Fernandes
   #7Ricardo Quaresma(Q7)
   Beşiktaş JK
   Şereftir bu yolda seninle yürümek
   Hep kol kola Bir gün değil, her gün Beşiktaş!
 • Neo
  Administrator
  Kayıt: 27-12-2003
  Yaş: 39
  Mesajlar: 8943
  Takımı: Galatasaray AŞ
  • Demosunu indirdim henüz oynamadım. Medieval Total War vardı zamanında oynardım bu tarz bir oyun buda. Artısı deniz savaşlarınında olması.
 • MacTavish
  Özel Üye
  Kayıt: 24-12-2005
  Yaş: 28
  Mesajlar: 2704
  Takımı: Los Angeles Galaxy
  • Oyunda Osmanlı var ve bu zamana kadarki bu tür oyunlarda en çok Türkçe duyacağımız oyun bu olacak.
   ________________________
   It's so far,so far away.
 • AdreNaline
  Kayitli Üye
  Kayıt: 18-05-2007
  Yaş: 28
  Mesajlar: 462
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Demosunu indirdim ve deniz savaşı kısmını oynadım. Etkilendiğimi söylemem gerekir... Çatışmada gemi ile gemi mürettabatının etkileşimi gerçekten harika, gemiler batarken bu olay çok gerçekçi oluyor, hasar alan gemilerin bazılarında yangınlar çıkabiliyor ayrıca tüm gemilerinizin ateş gücünden yararlanabilmek için düşmanın etrafını sarmanız gerekiyor .

   Oyun 2.4GHz isterken bendeki 2.21GHz.. Demoyu ilk açarken dahi biraz bekletiyor beni sanırım bundandır yada indirirken bir sıkınt olmuş olabilir. Herneyse umarım full versiyonu oynamama engel olmaz...

   ________________________
   "Was macht mich nicht zerstören, macht mich stärker!!" Friedrich Nietzsche
 • Anxiety
  Moderator
  Kayıt: 10-04-2006
  Yaş: 26
  Mesajlar: 7431
  Takımı: Beşiktaş JK
  • Empire: Total War'un Ön Siparişleri Başladı.   Sega tarafından dağıtılan ve Creative Assembly tarafından PC platformu için geliştirilen strateji oyunu Empire: Total War'un ön siparişleri bugün itibariyle 89,99 TL'lik fiyatlar AralGame sitesinden ön siparişe başladı. Oyunu ön sipariş edenler "The Dahomey Amazons" ismindeki özel birimlere ve Shogun: Total War Gold oyununa bedava olarak sahip olabilecekler. Oyun 4 Mart 2009 tarihinde piyasaya sürülecek. Aral İthalat'ın bu konudaki basın duyurusu şöyle:

   TOTAL WAR ÖN SİPARİŞ İLE GELİYOR
   Tüm zamanların en iyi oyun serilerinden biri olan Total War, Empire: Total War ile geri dönerek oyunculara General, Amiral ve Kral olma şansı veriyor.

   The Creative Assembly'nin son derece başarılı, bol ödüllü Total War GZS serisinin yeni oyunu olan Empire: Total War ve Empire: Total War Special Force Edition bugün ön sipariş ile www.aralgame.com adresi üzerinden satışa başlıyor. Ön Sipariş ile oyunu satın alanlar "The Dahomey Amazons" oyun içi eklentisine ve Serinin ilk oyunlarından "Shogun Total War Gold"'a sahip olacaklar. Empire: Total War serinin türe yön veren 3D savaşlarını, devasa sıra tabanlı sefer haritasını ve zengin tarihi öğelerin yanı sıra ilk kez 3D deniz savaşlarını da içeriyor.

   Empire: Total War, Total War'un sadık hayran kitlesi tarafından en çok talep edilen dönem olan 18. yüzyılda, küresel çatışmaların, devrim ateşinin ve teknolojik yeniliklerin çağında geçiyor. Sanayi Devrimi, Amerika'nın bağımsızlık mücadelesi, Doğu ticaret rotalarının hakimiyeti için yarış ve karada ve denizde savaşın küreselleşemesi gibi temalar içeren Empire: Total War tüm zamanların en zengin ve dinamik PC GZS oyunu olmaya aday.

   Empire: Total War, Total War serisinin 3D deniz savaşları içeren ilk oyunu. PC oyuncular dev filoları veya diledikleri gemileri farklı deniz ve hava koşullarında yönetebilecek ve bunlar başarınızda veya mağlubiyetinizde oldukça önemli bir rol oynayacak. Düşmanı top ateşiyle dövdükten sonra yakınına girip gemisine çıkabilecek, güvertede göğüs göğüse çarpışan adamlarınıza önderlik edebileceksiniz.

   Empire: Total War devrim yaratacak deniz savaşlarının yanı sıra, Total War serisinin türe damgasını vurmuş 3D savaşları ve sıra tabanlı sefer haritası da geliştirildi. Gerçek zamanlı savaşlar top ve tüfeğin yanında daha fazla zorluk içerecek, savaşta barutun kullanımının artmasıyla oyuncular yeni formasyonlar ve taktikler kullanmak zorunda kalacak. Ve Sefer Haritası çoğuna gore Total War'un kalbi Ticaret, Diplomasi ve Casusluk için yeni sistemler, yenilenmiş arayüz, geliştirilmiş danışmanlar, Hindistan'ın zenginlikleri, Avrupa'nın çalkantılı toprakları ve Kuzey Amerika'nın el değmemiş potansiyelini içeriyor.

   "Empire: Total War seri için çok büyük bir adım. Total War oyunlarına yepyeni bir boyut kazandıran 3D deniz savaşlarını sunmaktan büyük keyif duyuyoruz." diyor, The Creative Assembly Stüdyo Direktörü ve Total War serisinin yaratıcısı Mike Simpson. "Deniz savaşlarında aldığımız sonuçlar ve oyuna yaptığımız geliştirmelerin boyutları bizi son derece heyecanlandırıyor. Bu kesinlikle şimdiye kadar yaptığımız en büyük ve en iyi Total War oyunu."

   ________________________
   '
   twitter @mtndmrl md blogger /qwertymd
 • Reklam
 •  
 • AdreNaline
  Kayitli Üye
  Kayıt: 18-05-2007
  Yaş: 28
  Mesajlar: 462
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Fiyatı beklediğimden ucuz, orjinal almayı düşünebilirim...
   ________________________
   "Was macht mich nicht zerstören, macht mich stärker!!" Friedrich Nietzsche
 • AdreNaline
  Kayitli Üye
  Kayıt: 18-05-2007
  Yaş: 28
  Mesajlar: 462
  Takımı: Fenerbahçe SK
  • Oyunun çıkmış olması lazım... Bulabilen var mı?
   ________________________
   "Was macht mich nicht zerstören, macht mich stärker!!" Friedrich Nietzsche


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting