• bukerlaw
  Kayitli Üye


  Kayıt: 11-12-2018
  Yaş: 27
  Mesajlar: 1
  Takımı: Werder Bremen
  • PLAYTURK dijital olarak orijinal pc oyunları satılan ve tüm oyun platformlarından oyunlarla ilgili bilgilerin bulunduğu bir internet sitesidir. Burada tüm oyun platformlarında oynanan oyunlarla ile ilgili oyun haberleri videoları, ekran görüntülerini ve makaleleri bulabilir, pc oyunları nı en kolay yoldan satın alıp dijital olarak indirebilirsiniz. Playturk tüm internet kullanıcılarının kullanımına açık bir internet sitesidir. Playturk’ten 365 gün 7/24 (resmi ve dini tatiller dahil) alışveriş yapabilirsiniz.

   Playturk, 2016 Eylül ayında projelendirilmiş, dijital oyun anlaşmaları çerçevesinde resmi yayıncılardan siz değerli oyunculara orijinal oyun lisans anahtarları sunan oyun platformudur.Türkiye'nin yerli dijital oyun kuruluşu olan playturk siz değerli oyuncuları ucuz oyunlar ile buluşturmak için yerli veya yabancı ortaklık anlaşmaları çercevesinde kataloğunu sürekli güncellemektedir.

   oyun konsolu ile oynayabileceğiniz pc oyunları ve play oyunlar olmak üzere farklı kategorilerde oyunlar web sitemizde yer almaktadır.

   Playturk.net’ten nasıl oyun satın alınır ?

   İstediğin oyunu anında bul, sepetine ekle, avantajlı ödeme seçenekleri ile kolayca satın al. Sepete eklemek ve satın almak saniyeler içerisinde gerçekleşiyor. Games oyunlar çocuk oyunları playturk içerisinde yer almaktadır.

   Kargo Beklemek Yok :

   Stok ve kargo beklemeden tatil günleri dahil yılın her günü 7/24 dilediğin oyuna sahip ol. Steam özel indirme yöneticisi ile hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

   Dünyayı Yakala

   Tüm oyunlara dünya ile aynı anda sahip olabilirsiniz.

   Web Site Adresi: playturk.net
 • Reklam
 •  


ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting