• mert931
    Kayitli Üye

Takımı: Philadelphia Union
    • ya arkadaslar lutfen yardim icinde scoardboard olan patch hangisi bir turlu bulamadim bazilarini yukledim bende bi ara maca girerken oyundan atiyodu silip tekrar yukledim oyunu sorun halloldu su scoarboard hangi patch te oldugunu soleyen cok sevaba girer valla simdiden tesekkurler:)
  • Reklam
  •  
  • albayraksh888
    Kayitli Üye

• ronaldo7 kardeş eline sağlık çok güzel bir yama eklemişssin amma ben kurmayı beceremedim, rarlı olarak bütün dosyaları indirdim. dkz studioda kurdum. şimdi nasıl kuracam şunu ingilizce bilmeyen benim gibi üyeler için tane tane bir açıklar mısın. Açıklarsan çok sevaba girecen bu mübarek gecede. indirdiğim bu rarlı doyaları daha dizine çıkartırken cilt lazım falan giblerinden bir şey diyor daha o kısmı bile çözemedim. hadi göreyim seni ronaldo kardeşim.
  • BERG
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • gzl paylasım winningeleven pes 2007 --pes6 ya--- gore bıraz daha akıcı bır oyun ve --ara gecıs oyunu
      (unıted kingdom spanısh)------- old. için pek bılınmıyor PES 2008 cıkana kadar en ıyısı bu dıyelım Turkce spıker uyumlu bı kac patchle de gzl hale gelıyor ....

Son güncelleme 21.10.2007, 19:22 tarihinde BERG tarafından yapıldı.

alsancak&rusya&nike&creative
      &babylone&istanbul&ceza&tr rap&basket
  • BERG
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • optıon fıle ındırmen lazım wepes2007 için olanı sonra yıda ındır kıtserver 6

kıtserverında face boots ball unıform stadıum haır ı ıcerdıgınden ve bu lınklerde zaten ıcınde var bunların son yenılıkler forma face vss takımlar ıcın yapacaın toplam da 600mb cıvarı olan fılefront dosyalarını ındırmek kıtserver dosyasınıda E:\Downloads\wınngeleven 2007 ıcınne atıp kıtserver 6 exe yı calıstır unınstall sora ınstall dıyınce tum kittler yuklenır wepes2007 gercekten gzl oyun

pes2008 ı fazla kısı oynayamıcak gayet saglam ekran kartı ıstıyor 256 geforce ta bıle (1gb ram) 800 600 de anca oynuyrmm wepes2007de halen oynuyorum pes2008ı bıkenarda duruyor spıkerı berbat otesı hasan mustanı beklıyorum ouyunun orjınalını alınca yapıcakmıs tr spıkerı pes 2008 e beklıyelım baklım

soccercenter el atabılırdı ayrı bır baslık pes2007 ıcın ama googleda baktıgında uzakdogu sıtelerı harıc ayrı baslık acan yok bu oyuna ılgınc pes6 dan barız ustun...

alsancak&rusya&nike&creative
      &babylone&istanbul&ceza&tr rap&basket
  • valensole
    Kayitli Üye

• 1.0 başlığındaki tüm dosyaları indirdim. dkz upload'ları yaptım sorunum kitserveri yükleyemedim. 5 partı indirdim dışarı çıkarttım. kitserver adında klasör oluştu. bunu oyunun olduğu yere kopyaladım ve kitserver.exe'yi çalıştırdım. 'unknown exe file. this is not a valid executable of peo evolution soccer6!' uyarısı alıyorum. yardımcı olursanız sevinirim...
  • Reklam
  •  
  • bulkane
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Kitserver klasörünü oyunun yüklü olduğu konuma kopyaladığına emin olmalısın.
      C. ye yüklendiğini varsayıyorum;
      C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 6\buraya kopyalaman gerek.Hata mesajından anladığım bunu yapmamışsın.

• dostum doğru yere kopyaladım. konami\Winning Eleven 2007'nin içine kopyalıyorum. kitserver programının help kısmından baktım aynı şekilde yaptım. fakat olmuyor. acaba uyumsuz kitservermi indiriyorum? ayrıca kitserverin 6.5.3 sürümünüde indirdim fakat olmuyor.aynı uyarıyı veriyor.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2017 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting