• kaanof
    Kayitli Üye

• Ripli pes 2008'im war ama her seferinde donuyor yanlış anlamayın takılmıyor donuyor oyun ve sadece oyun esnasında değil bi yere girerken yada çıkarkende olabiliryor bu sorun bundan dolayı spikerden kaynaklandığını zannetmiyorum sizce sorun nedir?
  • Reklam
  •  
  • serginho_20
    Kayitli Üye

• kaan bendede oluyodu oyunu kurduğun yere git orda bir setup var ona tıkla dolmasını bekle sonra tekrar oyunu kurduğun yerde cv_1.img var onu kopyala aynı yere yapıstır kopyacv_1.img seklinde olucak onun adını cs.img olarak değiştir ve oyuna girebilirsin donma yok tıkanma yok yapamassan özelden msn bırak;)
  • ANIL748
    Kayitli Üye

• BENDE MSN VAR SEN EKLESENDE BANA ANLATSAN OLURMU

king_anil.1907@hotmail.com
  • Tsspor
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor
  • fatih06_01
    Kayitli Üye

Takımı: Ajax Cape Town
    • arkadasım maça gırdıkten sonra esc bas settıng ayrlarından ses ayarını evet hayır yap yingilzce olarak ıse yes no yap ok sorunun hallolur ii oyunlar cunku benım oyunnumda ripliydi
  • berkistan01
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: serginho_20

kaan bendede oluyodu oyunu kurduğun yere git orda bir setup var ona tıkla dolmasını bekle sonra tekrar oyunu kurduğun yerde cv_1.img var onu kopyala aynı yere yapıstır kopyacv_1.img seklinde olucak onun adını cs.img olarak değiştir ve oyuna girebilirsin donma yok tıkanma yok yapamassan özelden msn bırak;)

arkadaş bendede donu yormu ne desem . Oyundan atıyor . Böyle bazende oyunda çizgi çizgi oluyor. aynı dediğini yaptım ama bende zaten cs.img var
  • YUSUX
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ya bendede oluyor bende oyuna gırdım zaman oyun esnasında gol attıgım zaman gecıslser kenarda pes 2008 yazıor ve oyle kalıyor her defasıdna reset atmak zorunda kalıyorum yardım edın lütfen
  • bulkane
    Kayitli Üye

• Arkadaşım, sendeki oyun kopyası hatalı.Sorunlu bir kopyadan yüklemişsin.Donmanın sebebi budur.
      Oyunu kaldırıp başka bir kaynaktan tekrar yükleyeceksin..Sağlam ve full bir kopya bulmaya çalış.

Son güncelleme 21.09.2008, 00:31 tarihinde bulkane tarafından yapıldı.

• alcatraz07
    Kayitli Üye

• bende de donma sorunu var önerilen yöntemleri denedim ama sonuç alamadım. master lig oynuyorum, sezon sonuna kadar problemsiz oynadım. son bir kaç maçta maçın herhangi bir anında oyun dondu kaldı. pc yi kapatıp açıp oyuna tekrar girip oynayabiliyordum. fakat sezonun son maçına geldim ve artık maçı her oynamaya başladığımda maçın herhangi bir anında oyun donuyor yani anlayacağınız 1 maç yüzünden sezonu bitiremedim.

umarım yardımcı olabilecek bir arkadaş çıkar. malum sezon sonu transfer yapmam lazım

bu arada spikeri kapatarak oynamayı denedim ama çözüm olmadı...
  • rrokett
    Kayitli Üye

• Arkadaşlar ben oyuna oyunun içinden reset atmak istiyorum yeni bir takım oluşturdum ve oyunun orjinal ayarlarına geri dönmesini istiyorum nasıl yapacağım yardımcı olun lütfen

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting