• RuBoR
    Kayitli Üye

• Merhaba

oyunumda durup dururken hız sorunu baş gösterdi oyun menüsü ve maçların hızı 5 kat arttı (pes6 ki hızlı seçeneği gibi oldu anlayacağınız) denemelerim de sorunun save dosyam ile alakalı olduğunu anladım save dosyasını silince oyun normale dönüyor ama save dosyamı kaybetmek istemiyorum zira 2011 yılına kadar gelinmiş master lig im var bu sorun hakkında bilgisi olanlar yardım ederse çok sevinecem...
  • Reklam
  •  
  • bulkane
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Save dosyası derken option file yi mi kastettin?
      Sadece option file ı sil master lig kayıtların kalsın.Master lig kaydının dosyaları ayrıdır zaten.Diğer ayarları kamera seçimi vs yine yaparsın.
      Settings dosyasında frame skip kapalı olsun.Vsync de açık.Çözünürlük de max olsun.

• belgelerime kaydedilen save dosyası dediğini yaptım ama sorun hala devam ediyor

edit : Vsync kapattığımda sorun düzeldi ama eskiden böyle olmuyordu ve Vsync açık rahat bir şekilde oynayabiliyordum ...

Son güncelleme 20.11.2007, 03:42 tarihinde RuBoR tarafından yapıldı.
  • bulkane
    Kayitli Üye

• Hım ilginç demek vsync kapatınca düzeldi aslında bu ayar kaliteyi arttırmak içindir biraz ama neyse.Düzeldiğine sevindim..
      Demek dikey senkronizasyon konusunda sistemde sorun olmuş işte bu vsync olayı.

• Ekranda kırılmalar oluyor bu şekilde oyunun oynanması çok zor bu sorunu çözmek için ne yapmamız gerek?
  • bulkane
    Kayitli Üye

• Oyunun settings dosyasındaki ayarları değiştirerek sonuca gidilebilir.Vsync ve frame skip 2si birden işaretli şekilde deneyebilirsin.
      Bir de ekran kartının güncel driver ını yüklemennin de katkısı olacaktır.Birçok karta uyumlu whql driver ları oluyor onu deneyebilirsin.

• RuBoR
    Kayitli Üye

• Reklam
  •  
  • mfaktas
    Kayitli Üye

• USTA AYARLARI HİGH'E ÇEKİN SİZ DE

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting