• ttg
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Arkadaşlar lütfen yardım edin;
      Master league'de 2012 yi bitirdim.Futbolcu moralleri çok düşük.Nasıl arttırabilirim???Yani my team e girdiğinde futbolcu isminin en sağındaki kalp işareti.Hep düşük.Hatta bir çook futbolcumum morali sıfır.
  • Reklam
  •  
  • milan255
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Arkadaşlar iki adet 11'im var ama diğer oyunculara ihtiyacım yok ne yapayım ben hepsini şutlamayı düşünüyorum
  • the ring
    Kayitli Üye

Takımı: UC Sampdoria
    • arkadaşlar ben avrupa kupalarına gitme konusunda bir kaç tane yeri anlamadım şampiyonlar ligine direk olarak ilk 2 takım gidiyor sonraki 4 takım bi grup oynuyor o gruptan 2 takım çıkıyor (ligi 4. bitiren 4 ligden 16 takım bu gruba giriyorlar bu gruptan gerçek gruba gitmek için ilk 2 için yarışıyolar sonra gruplar oluşuyor) . Ama uefa kupasına nasıl gidiliyor ,

1=)ben sampdoriayla 54 puan toplayıp 7. sırada bitirdim ve üstekiyle 1 puan vardı aramda .

2=)ligin kupasını kazandım

bu iki ihtimalden biriyle mi gittim uefa kupasına (not: ilk maçımda west hama yenildim ve elendim DD)

(not: uefa kupasının nasıl oluştuğunu biliyorum şampiyonlar liginden 3. ve 4. takımlar uefa kupasına devam ediyo bu gruba geçsen uefa kupası için şansın oluyo hiç değilse DD)

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting