• kaanylc
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • arkadaşlar pes 2008 aldığımdan beri her seferinde açılırken zorluk seçiyorum ve kaydettiklerim siliniyor ne yapabilirim bu sorunu çözmek için şimdiden teşekkürler

Son güncelleme 17.11.2007, 10:07 tarihinde kaanylc tarafından yapıldı.
  • Reklam
  •  
  • Arda666
    Kayitli Üye

• Aynen katılıyorum orjinal oyundada var aynı sorun dün elime ulaştı orjinal oyun fakat bu açılışta load yapmaması çok kötü olmuş bu sorunu nasıl aşarız bilmiyorum konaminin şu ana kadar çıkan en buglu oyunu bu heralde ama bundan iyiside yok nabalım...
  • Thegokhan
    Kapali Hesap

• forumda baya bi çözüm yolu vardı
      alın bakalım
      Arkadaşlar ilk önce aşağıdaki linkten dosyayı indiriyoruz.

http://rapidshare.com/files/65806560/PP_Joy.rar

Daha sonra indirdiğimiz winrarlı dosyayı bir klasöre çıkartıyoruz. Setup.exe adlı dosyaya çift tıklayarak programı kuruyoruz.

Programı kurduktan sonra bir klasör açılacak ve içinde 7-8 tane exe açılacak. Biz ilk önce Configure Joystick'i açıyoruz. Add diyoruz. En üstteki Paralel Port kısmını Virtual Joystick olarak değiştiriyoruz. Ve Add diyoruz.

Şimdi bilgisayarınızın sağ alt köşesinde Yeni Donanım Bulundu ibaresi çıkacak. Yeni donanımı indirmiş olduğunuz PP Joy klasörünü göstererek tamamlıyoruz. Sağ alt köşede Yeni Donanım Bulundu diyince son bir adım kalıyor.

Şimdi PP JoyKey.exe 'yi açıyoruz. En alttan Load.ini diyoruz ve indirmiş olduğumuz PP Joy klasörünün içinde bulunan Klavyekey.ini dosyasını seçiyoruz. Close diyoruz.

Artık sanal bir joystick oluşturduk. Pes 2008 'i kurmuş olduğumuz yerden settings.exe 'yi açıyoruz. Controller kısmından Virtual Joystick 'i seçiyoruz. Ve settings.exe'yi kapatıyoruz.

Şimdi oyuna girin. İlk başta zorluk seviyesini soracak. Zorluk derecesini seçip oyuna girin. Daha sonradan yeniden oyuna girmek istediğiniz de göreceksiniz ki zorluk seviyesini seçmenizi istemeyecek.

Aslında çok kolay bir kurulum var. Biraz uzun yazdım ama Yapamadığınız yeri sorabilirsiniz.

ALINTIDIR !

• Aslında ben bu programı nba live 07 de kullanıyodumda ben save sorunun bu sanal joy. alakasını ben anlamadım ya insan futbol oyununda TOPU koymayı unuturmu yaw buda öyle bişey affedilemz bi hata.Yinede saol bi deneyelim ama konaminin acil bi patch çıkarması lazım
  • kaanylc
    Kayitli Üye

• mehmetelif1
    Kayitli Üye

• Reklam
  •  
  • gol2
    Kayitli Üye

• programı kuramayanlar (yani benim gibiler)şöyle yapsın taktiğini falan ayarlasın oyundan çıkmadan system settings e
      gelsin ordan system dataydı heralde save yapın kapatın oyunu oyunu açtığınızda aynı yere gdip bu sefer load yapın tamamdır.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting