• gitaristblue
    Kayitli Üye

• şu ana kadar bulduklarım topun üstünden atlama--kaleciyi çıkarma-frikik kombinasyonları-bazı artistik hareketler-topuk pası-yukardan arapas-yerden arapas-verkaç vs....

ben klavyede şu şekilde ayarladım..
      http://www.frmhigh.com/oyunlar-39/56711-pro-evolution-soccer-2009-pes-09-full-kontrol-ayarlari.html

fifada bir özellik vardı Q tuşuna basınca adamlar ileriye doğru karşı tarafa koşuyo oyunu öne yıkıyodu bunda yokmudur acep??
      Q+s ver kaç o aynı fifadaki gibi..
      fifada artistik hareketler hep shift üzerinden yapılıyodu..bunda özel kontrol tuşu ctrl yazıyo...
      futbolcu isminin yanındaki ışıkları ab ..vs şeyleri değiştiriyorum sadece ctrl ile onunda ne işe yaradığı malum bilmiyorum...
      kalecideyken top E topu yere bıraktırıyor onu da buldum..
      Taça olayını sökemedim hala w ileri atıyo yukardan s adamın önüne heralde..fifadaki gibi adam seçip adamı ileri doğru kaçırıp taç atılmıyor bunda büyük eksik...
      Bana moderatör araştır bulursun oku dedi ama inanın bulamadım..Varmı pesin bütün inceliklerini yukarıdaki klavye düzenime göre yapabileceğim yazılı videolu bir yer?
  • Reklam
  •  
  • R2.Savage
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Alıntı:
      Orjinal Mesajı Yazan: gitaristblue

topu topu 8 hareketmi var bu peste..bir de fifaya laf ederler..Abi bu peste frikikte topa nasıl falso veriliyor bir bulamadım.. pesin pc versiyonunda toplam kaç hareket yapabiliyoruz?
      ben pesi çok sevmiştim fifacıydım..Ama sanırım fifaya geri dönecem oynanış zevkli ama ne fazla artistik hareket seçeneği var ne topa falso verme var kornerde sadece yukardan uzun pas(A)şutuyla korner atılıyor.. benmi sökemedim oyunu daha yoksa gerçekten tüm özellikleri bunlar mı bunun..Bu arada kendini yere atma çok hoşuma gitti fifa 99 da yapardım hep

Videodaki hareketler PES 2009 a özellerdir. Videoda olmayan birkaç hareket daha var.
      PES 2008 için olan hareketlere buradan bakabilirsin.

Frikik için ise şuta bastıktan hemen sonra sol veya sağ yön tuşuna basarak falsoyu ayarlayabilirsin.
      ─────────────────────────────────────────────
      All success comes from a combination of implementation and knowledge.
      Knowledge alone is meaningless without action.

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting