• PesimistyLe34
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ArkadaşLar burada Become A Legend kariyerlerimizi paylaşalım ilk olarak ben başlıyorum..

İlk olarak Lİvorno'da kariyerime başladım ve baştan beridir Top Playerda oynuyorum o yüzden takıma girmem bayağı bir zor oldu ama girdikten sorna iyi oynamaya başladım her maçta 6.0 rating altına düşmüyordum.Fakat sadece 2 gol ve 1 asistle sezonu tamamladım.

2. sezonumda Genoa ya transfer oldum burada da az gol attım ama takımı sevdiğim için 2 sene burada kaldım ilk sene 3, ikinci senemde ise 4 gol attım.İkinci senemde avrupa liginde Genoa yla son 16 takım arasına kaldık.Sonra ise Fulhama transfer oldum.

Fulhamda da iyi 2 sezon geçirdim ilk sezon 10 gol 2 asist, 2. sezonumda ise 7 gol 1 asistle oynadım.fulhamla ıkı senedede lig 7. olarak tamamladık. İlk sezonda Avrupa liginde gruptan cıktıktan sonrakı ılk macta elenırken 2 .sezonda son 16 takım arasında yer aldık. Son sezonumda  fazla forma sansı goremediğm için dogal olarak sezon sonunda gonderıldım ve bnde yeni bir başlangıc için Hollanda'ya gittim..

Hollanda'da HeracLes Almeloda resmen yıldızım parladı. Gittigimde son sırada yer alan takım Attığım 14 gol le birlikte 8. sırada yer alarak onumuzdekı sene Avrupa liginde oynamaya hak kazandı. Bu senemde 14 gol attgım ligde gol krallıgında 3. sırada yer alarak Fransa'dan bir cok takımın istemesine sebep olmuştu. Ama gönlüm PSG den yanaydı ve PSG ye transfer oLdum.

İste 7. sezon ve en parlak donemım bu seneydı ; PSG de cıktıgım 39 maçta 30 gol 12 asist yaparak müthiş bir performans göstermiştim.Avrupa liginde son 8 takım arasında kalarak en iyi sonucu elde ettik. Ligde ise 2. sırada yer aldık ve önümüzdeki sene Şampiyonlar Liginde oynamaya hak kazandık. Fransa kupasında ise finalde Auxerre ye maalesef penaltılarda kaybettk ve runner-up almış olduk. Aynı sene Fransa Liginde goL kraLıda ben olmuştum. 20 golle krallık ta Le Mans tan Maiga ile yarısıyordum ama galibiyet bnm olmuştu. Fransa kupasındada goL kraLLıgını ele gecirdim 7 goLLe..sene sonu gLdiginde Türkiye'm ile Avrupa şampiyonasında fırtına estirdik. Müthiş bir performans sergilediğim bu turnuvadada gol krallıgını kimseye bırakmadım ve 5 golle gol kralı oldum.. Türkiye'mLe en iyi sonucu aLarak 3. lük ödülünü aLdık.

Transfer dönemi nedense parlak geçmedi ve beni isteyen en iyi takım yine PSG ydi ve burada kaLdım. Şimdi 8. sezondaym ve PSG ile Şampiyonlar liginde oynuorz ama iyi başlayamadık. Ligde ise süper gidiorz ve Lider durumdayız. Bu sene oynadıgım 10 maçta 11 goLüm bulunuyor. Umarım PSG ile cok buyuk basarılara ımza atacagız..

ResimLeri koymak için uğrasıyorum hep birlikte resimlerimizi de burada paylaşalım..

Sıra Sizde  =)

7/ Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro -- 8/ Ricardo Kaka' Leite
      FM 2011 Fenerbahçe SK | Sarı Kanaryalar
  • Reklam
  •  
  • StaR Nowu AYTEK
    Kapali Hesap

• İlk olarak kariyerime Aston Villa'da Başladım.Zorluk Amatör..Kadroya 2 Antrenman maçından sonra girdim...İlk lig maçımda 3 gol attım...Sonraki lig maçlarımdada gollerimi esirgemedim...As takıma alındım...8.0 Ratingle oynadım...Ligde gol kralı oldum...İngiltere Lig Kupası'nı kazandık.İngiltere Lig Kupasında Gol Kralı oldum....Ligide 3.'Lükle bitirdik.Sezon sonu geldiğinde A Milli Takımına çağırıldım...İlk 3 maçımda yedek soyundum...Sonradan As takıma çıktım...Türkiye'yle büyük mücadele edip 2010 Dünya Kupasını Kaldırdık...Dünya Kupasında Gol Kralı oldum...8 Takımdan Transfer teklifi aldım...Bunlardan Biri olan Atletico MADRİD'e transfer oldum...Atletico MADRİD'de 5 maç yedek soyundum...Sonradan As takıma yükseldim...Atletico MADRİD'de Sergio AGÜERO'yla muhteşem bir ikili olduk...Maxi RODRİGUEZ'in katkısıyla gol krallığına ulaştım...Daha 18 yaşımda olmama rağmen İspanya Ligini Şampiyon bitirdik...A Milli Takımla Euro Cup'ta Gruptan çıktık...Transfer Döneminde iyice düşündüm ve Atletico MADRİD'de kalmaya karar verdim.Atletico MADRİD'deki ikinci sezonum ise çok parlak bir sezondu.İspanya Gol krallığı , Şampiyonlar Ligi Şampiyonu,Şampiyonlar Liginin En İyi Oyuncusu , 3 sezon boyunca attığım gol sayısı 127 ye ulaştığı için bütün genel liglerin gol kralı oldum...Sezon Sonu 2. Kez şampiyon olduk...Transfer tekliflerine baktığımızda beni şaşırtan bir olay oldu.Atletico MADRİD sözleşme yenilemek istemedi...Bende Valencia'nın yolunu tuttum...Valencia Robinho ve İnzaghi'yi transfer etmişti.Robinho'yla oynamak büyük bir zevk olucaktı...Bu arada Türkiye'yle Euro Cup'ıda kaldırdık...Euro Cup'ın En değerli oyuncusu seçildim...Gol kralı oldum...Valencia'da büyük başarılara imza attım...İspanya'da 3. Senemdi...Yine gol kralı oldum...Dünya'nın En iyi 11 oyuncusu içine girdim...Valencia ile Uefa Avrupa Ligini ve İspanya Ligini Kazandık...İkisinide gol kralı olarak bitirdim...İspanya Kupasınıda müzemize kattık...İspanya'nın en değerli oyuncusu seçildim...Transfer tekliflerine baktığımda çok şaşırdım.Real Madrid , Chealse gibi takımları beklerken Tottenham , Atletico MADRİD , Groningen , Atalanta , Valencia , Blackburn gibi takımlar teklif yaptı...Tekrar İngiltere'ye Tottenham takımıyla geri döndüm...Tottenham takımıyla İngiltere'de Şampiyonluk , Uefa Şampiyonluğu , İngiltere Gol Krallığı , F.A Cup gibi bir çok başarılar yaşadım....Sezon sonunda Fransa'yaya gitmeye karar verdim...Marsielle'yle sözleşme imzaladım...Kariyerimi Marsielle'de devam ediyorum....

• PesimistyLe34 tarafından gönderilen mesaj
      Kariyerinden bahsettiğin için teşekkür ederim..
      Umarım daha iyi yerlerde görürüz seni =)

Saol kardeşim  bir şeyler yapmaya çalışcaz artık...

Takımı: Beşiktaş JK
    • İlk olarak Galatasaray da başladım.TD Frank Rijkaard ilk 5 hafta oynatmadı.Sonraki 3 hafta ise son dakikalarda oyuna girdim ve zamanla 4-5-1 taktiğinde tek forvet olarak yer buldum.İlk senemde 31 maçta 16 gol,1 asist,1 sarı kart ve 7.08 oranla oynadım.TSL de gol kralı oldum.Galatasaray ile ligi 3.bitirip UEFA Avrupa Liginin yolunu tuttuk.Dünyada en iyi forvet oyuncusu sıralamasında Zlatan İbrahimovic 7.17 oranla 1. olurken ben onun arkasından 2. sıraya yerleştim.Sezon bittiğinde 2010 Dünya Kupası elemelerinde Türkiye Milli Takımına seçildim.Türkiye ile Dünya Kupasını kaldırdık.5 maçta 4 gol attım.Gol krallığında Nihat Kahveci nin ardından 2.oldum.Dünya Kupasının en değerli oyuncusu seçildim (7.22 oran ile).Gelen teklifler karşısında şaşırmıştım.Valencia,Galatasaray,Fenerbahçe,Napoli,Bolton Wanderers,Stuggart ve Wolfsburg vardı.Ben de daha Avrupaya açılmak için erken dedim ve Galatasaray ile sözleşme yeniledim.810 P ye 1 yıllık sözleşme imzaladım.2.Sezon un ilk maçı Diyarbakır ile idi.Bu maçta 1 gol 1 asist ile oynadım.2. sezonun yarısına daha gelmedim ve sezon sonuna kadar Galatasaray da kalmayı düşünüyorum...

Bu arada sizin kariyerlerinizde güzelmiş 8)
      Mevkii: RB (Sağ Bek)
      Level: 52
      İstatistik: %91 Top Kapma, %70 Pas Atma
      Başarılar: En iyi 2. Türk defans oyuncusu, Genel sıralamada en iyi 19. Defans oyuncusu
  • Reklam
  •  
  • oziburi
    Kayitli Üye

Takımı: Real Madrid CF
    • Burak Güçlü.İLk   olarak r.c deportivoda başladım.asist kralı gollll kralı oldum.2.sezon vallodalide gittim.sezon tatilinde   vilareale transfer oldum.uefa euro aldık türkiyeyle.gol kralı oldum.dünya ve avrupa karmasına kupası aldım.ve şimdi F.C Barcelonadıyım

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting