• heat58
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Pes 2010 2.BAL Kariyerim

Kullandığım Patch Solom İnfinity 2012-2013 Patch v.03 Update

Ad:Abdullah

Overall:99*

Boy:181

Kilo:72

Zorluk:Regular

Mevki:Amf (Cmf,SS)

Milli Takım:İtalya (Türkiye'nin formasında hata olduğundan dolayı İtalya milli takımı seçtim)

Pes Editör kullanılmıştır...

Kariyerime Babilayna Fc Salsabie maçında Lazio'lu yöneticilerin beni izlemesiyle başladım.Lazio'lu yöneticiler maç sonu teklif getirdiler.Bende tabi hemen kabul ettim.Lazio 23 numaralı giyiyodum.Lazio formasıyla 15 maçta 11 gol 6 asistlik performans sergiledim.Ara transferde Fiorentina beni istedi bende teklifi kabul ettim.Fiorentina formasıyla şampiyon oldum ve gol kralı oldum.Dünya kupasında İtalya milli takımı ile şampiyon oldum ve gol kralı oldum.Ertesi sene Arsenal teklifte bulundu tabi hemen kabul ettim.Topçulardaki ilk sezonum sıkıntılı başladı.Fazla forma şansı bulamıyodum ama 5.haftadan ıtıbaren duzenlı olarak ilk 11'de maça başlıyodum.Burada 22 numaralı formayı gıyıyodum.Arsenal'la toplam 56 maça çıktım.Hem lig hemde Avrupa ligi şampiyonu oldum ve gol kralı oldum.Her şey iyi gidiyodu ve Juventus'dan teklif aldım ve hemen kabul ettim.Juventus'la çok güzel şeyler yaptık.Hem lig hem kupa hemde şampiyonlar ligi şampiyonu olmuştum ve hepsinde gol kralı olmuştum.2012 Euro Cup'da da şampiyon olduk.Sezon sonu Barcelona teklif sundu bende kabul ettim.Avrupa'nın sıralamada 1.kulubunde oynıyacagım ıcın mutluydum 22 numaralı formayı gıyıyodum.İspanya ligi şampiyonu Copa del Rey ve ŞL şampiyonu olmuştuk.Almadığım ödül kalmadı Avrupada ve Dünyada yılın futbolcusu ödülünü aldım.Manchester United sezon sonu teklif getirdi hemen kabul ettim.7 numaralı formayı giyecektim çok mutluydum.Manchesterda'da 3 dalda şampiyon olduk ve gol kralı oldum.Ertesi senede Manu'da kaldım ama bu sene kötü geçti ve sezon sonu Manu teklif sunmadı.Ve şimdi Real Madrid'deyim.Çok mutluyum! 13 numaralı formayı terleteceğim...

Resimler:

Avrupada En İyi Oyuncu

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ERTUGRUL-ABDULLAH/Desktop/Programlar/Pes%202010%20ile%20ilgili%20her%C5%9Fey/BAL%20Abdullah/Manu%27da%20Avrupa%27da%20En%20%C4%B0yi%20Oyuncu%20Abdullah%20%5B7%5D.bmp

Dünya'da En İyi Oyuncu

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ERTUGRUL-ABDULLAH/Desktop/Programlar/Pes%202010%20ile%20ilgili%20her%C5%9Fey/BAL%20Abdullah/Manu%27da%20D%C3%BCnya%27da%20En%20%C4%B0yi%20Oyuncu%20Abdullah%20%5B7%5D.bmp

Kariyer

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ERTUGRUL-ABDULLAH/Desktop/Programlar/Pes%202010%20ile%20ilgili%20her%C5%9Fey/BAL%20Abdullah/BAL%20Abdullah%20Kariyer.bmp

Real Madrid

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ERTUGRUL-ABDULLAH/Desktop/Programlar/Pes%202010%20ile%20ilgili%20her%C5%9Fey/BAL%20Abdullah/Real%20Madrid%27de%20Abdullah%2013%20%5Bc%5D.bmp

Real..

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ERTUGRUL-ABDULLAH/Desktop/Programlar/Pes%202010%20ile%20ilgili%20her%C5%9Fey/BAL%20Abdullah/Pes%202010%20Real%20Madrid%20BAL%20....bmp

Ödüller

file:///C:/Documents%20and%20Settings/ERTUGRUL-ABDULLAH/Desktop/Programlar/Pes%202010%20ile%20ilgili%20her%C5%9Fey/BAL%20Abdullah/%C3%96d%C3%BCller.bmp

• Reklam
  •  
  • wassiakassia
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • İlk olarak Aston villada başladım.Top playerde oyunuyorum.Aston villada 13 Gol 8 asistle hem gol hemde asist kralı olmuştum.Sonra Nedense hep kötü takımlar listeye geldi ordan Genoaya gittim.Sonra 17 gol 12 asist yaptım Ancak sadece gol kralı olabildim.Sonra Barcaya giderek 2 Sezon kaldım ilk sezon 19 gol 14 asist 2nci sezon 15 Gol 9 asist yaptım.Sonra Manu bana talip oldu Manuda çok iyiydim mükkemmel ötesiydim.27 gol 22 asist yaptım MAnu da 4 sezon daha devametttim.Sonra Liverppoldayım 3 sezon oldu hala liverpooldayım
  • meetor14
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Merhaba arkadaşlar bende paylasmaş istedim ve baslıyorum
      Oyuncumu kurdu ve ilk maçımı yaptım gerçekten guzel bir maç çıkartım 4 gol 2 asist yaparak 6-0 yendik zorluk seviyese orta seviye ewt neyse ilk maç bitti ve transfer listsi geldi karşıma toplam 3 takım vardı biri deportivo espanyol biride malaga neyse 150p ye deportivoya transfer oldum ilk olarak antreman maçlarına çıktım 3 antreman maçı yaptım hepsindede gol attım ve 3 maçdan sonra yedeklere alındım ilk resmi maçımda hiç oynatmadı 2 maçda ise 80. dakikada soktu oyuna ve ilk maçımda 1 asist yaptım ve galibiyeti ben getirdim ve en sonunda 10. haftada artık takımla beraberdim yani il 11 deydim ilk maçımda ligde 2 gol 2 asist yaptım ve gerçekten t.direktor beni beğendi ispanya kupasında yani kral kupasında mucadele ettim ve gol kralı oldum toplam 14 golle ve odul aldım kral kupası en iyi oyucu ve gol kralı diye ilk sezon çok altlardaydık yani 1. yarı ama ikinci yarı ben bir patlama yaptım ve takım bi anda çoşmaya başladı ama çok yoruluyodum hermaçta mutlaka ya asist yapıyodum yada gol atıyodm ve 1 sezon bitti teklifler şunlardı PSG 448p GET AZUL 500p ve kendi takımım deportivo 420p paranın işe yaramadığını dusunerek yola çıktım vede diceksiniz delimisin sen psg varken ndn deportivoya gittin diye ama bir kaç arkadaşın sozune ve internet sitesine guvenerek gitmedim nedeni şu sadece 2-3 buyuk takımvar gerisi eften puften vede oyuncuları sizi bizi delirtiyor dediler ve bende gitmedim 2 sezonumda deportivoyla devmn ettim ve avrupa ligindeydik gerçekten guruplar açıklandı bnm için guzel bir deneyim olucaktı avrupa ligi gurubumuz şuydu DEPORTİVO LOK.MOSKOVA AZ ALKMAR Bİ TAKIM DAHA VARDI HATIRLAMIYORUM ama biz gurubu lider bitirdik ve son 16 ya kaldık gerçekten guzel gidiyordu herşey ama avrupa liginde karsımıza manu çıkınca herşey bi anda bozuldu ve artık manuyla maç zamanı gelmişti manu ilk yarıda 2 gol buldu bizim moreller iyice dustu t.direktor artık sadece bana guveniyodu arkadaşlarım bana pas atıyodu bende çok yorulmustum ama gidip 1 gol attım ve 2. yarıda 2 gol daha buup bizi 4-1 yendi ztn rovanştada yneildik ve elendik artık herşey kotu gidiyodu ligde 9.sıralardaydık kral kupasındanda elenmiştik artık hiç bir kupa şansımız kalmadı ve sezon sonu geldi ligi 11. sırada kapattık takımdan gidiyimi diye dusundum ama sonradan hayır dedim nedeni şuydu zorda olan bir takımı bırakamzdım ne kdr kariyer onemli olsa bile içime sinmedi ve 1 sezonda daha kaldım artık hersey çok iyiydi ligde ve kral kupasında gol kıralı oldum milli takımımda çok iyi bir preformans goteriyrdum gerçekten çok iyiydi 3 sezon deportioda kaldıktan sonra a.madridten teklif geldi ve bende kabl ettim şimdi a.madridteyim gerçekten guzel gunlerim geçiyor forma numaram 7 ve çok mutluyum artık 7 numaralı formayı terletiyoum

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2021 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting