• Reklam
  •  
  • ibrahim132102
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • ben demin açtım yeni kariyerimi...
      ilk takımım EREDEVİSE 'den HERACLES
      İLK İKİ MAÇIMI 1 GOL 1 ASİSTLE TAMAMLADIM?
      ŞİMDİLİK KAPTAN DIŞINDA ARKADAŞIM YOK.
      11 DE Kİ YERİM İLK HAFTADAN İTİBAREN GARANTİ.
      KANAT FORVET OYUNCUSUYUM.
  • PesimistyLe34
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Bende Açtım Profesyonel de Fransa'da Montpellier'de oynuyorum.
      12 Maçta 2 gol 2 asistim var.
      Hazırlık maçlarında çok gol atıyorum ama onları yazmıyor kariyer gollerinde bu biraz canımı sıktı.
      Ama herşey iyi.

7/ Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro -- 8/ Ricardo Kaka' Leite
      FM 2011 Fenerbahçe SK | Sarı Kanaryalar
  • mustafadalbudak
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • evet bende club buruge da başladım 2. sezon 150.000 euro ya tottenhama trafnsfer oldum nasıl club burugede başladın diye soran olursa lig yapasından gs fb bjk ve avrupa takımlarını o acaip isimleri olan takımlarla yer degiştirdim çok zevkli oldu..
  • CaglarS
    Kayitli Üye

• en zorda olduğu için midir bilmiyorum ama bana korkunç saçma geldi bu mod. ben girene kadar döktüren takım ben girdikten sonra sapıtıp küme düşmemeye oynar gibi oynamaya başlıyo. fıttırttı...
  • Ekselans
    Turnuva Yetkilisi

• arkadaşlar 1.yılımı yeni bitirdim Osasuna da iyi bi sezon oldu milli takımda da başarılı olduğumu düşünüyorum. Ara ara veriririm bilgilerimi

• predatorry
    Kayitli Üye

Takımı: MKE Ankaragücü
  • Reklam
  •  
  • Taciturn
    Haber Editörü

Takımı: Beşiktaş JK
    • Kariyerime lisanssız dandik bi takımla başladım,adı çok tuhaftı hatırlamıyorum bile.O takımdan Getafe'ye transfer oldum.Başarılı bir performans gösterdim İspanya Ligi En İyi 11'ine seçildim fakat sözleşmemi uzatmadılar ve ordan Osasuna'ya transfer oldum.Burda daha iyi bir performans gösterdim.Kral Kupası'nda yarı finale,UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finale kadar yükseldik,uzun süre ligde namağlup devam ettik.Sezon sonu Tottenham'dan teklif geldi ve İngiltere'nin yolunu tuttum.Patlamayı burda yaptım.Önce UEFA Avrupa Ligi şampiyonluğu yaşadım ve bu turnuvada gol kralı oldum sonra İngiltere Ligi şampiyonluğu yaşadım ve aynı sezonda İngiltere Ligi Oyuncusu seçildim ve İngiltere Ligi Gol Kralı oldum.Sezon sonu Real Madrid'ten teklif geldi ve İspanya'ya geri döndüm.Şimdi 11 numaralı formamla Real Madrid'in başarısı için ter dökücem.

Milli Takım:Milli Takıma uzun süredir çağrılıyorum.Bir Avupa Şampiyonluğu kazandık.11'in değişilmez oyuncusu oldum.

Not:Zorluk seviyesi en iyi oyuncu.

Zizou.
  • 26sukru26
    Kayitli Üye

Takımı: Eskişehirspor
    • Ya bende yeni başladım Lazio da fakat Hiç bi Milli Takım aday kadrosuna alınmıyom

Siyah kırmızı akar kanımız
      Biz Eskişehirliyiz işte farkımız

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting