• aslan4
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • pes2011 efsane ol modunda hemen ilk 11e yada 18e girmek icin ne yapmilmali?=

bIRde pes 11 icin orjinal takim isimleri formalari patchini nerden bulabilirim ?
  • Reklam
  •  
  • EneSaGoPa
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor
    • Pes 2011 B.A.L modunda zaten transfer teklifleri geldiğinde takım incelemeleri yapdığında oynama durumun % olarak verilmiştir.Eğer % si az olan bir kulube gittiysen antremanlarda oynarsın ve İlk 18e girebilmek için antremanlarda gol atıp iyi oynamalısın.Ama ben Saint Etienne ye gittim ve anında 11 de başladım ve gol kralıyım çok da memnunum.

• Abi bende De grafshaap gibi bi takım vardı.orda direk 11 başladım.ilk sezonda milli takıma seçilip 2.sezon intere geçtim

Takımı: Fenerbahçe SK
    • arkadaşlar bende newcastle utd de basladım antrenman macına cıktım golu attım ve hemen ilk 11e seçildim bir daha da yedek beklemedim 35 macta 17 gol attım ilk sezonda 2.sezonda 49 maçta 25 gol attım Lyon a transfer oldum orda da 2.5 sezon kaldım 112 maçta 82 gol attım şimdi sevilla dayım 5 maç 2 gol 5 sarı 3 kırmızı gordum yedek bekliyorum:):)
  • zekalanga
    Kayitli Üye

Takımı: Sakaryaspor
    • asdf_qw tarafından gönderilen mesaj
      arkadaşlar bende newcastle utd de basladım antrenman macına cıktım golu attım ve hemen ilk 11e seçildim bir daha da yedek beklemedim 35 macta 17 gol attım ilk sezonda 2.sezonda 49 maçta 25 gol attım Lyon a transfer oldum orda da 2.5 sezon kaldım 112 maçta 82 gol attım şimdi sevilla dayım 5 maç 2 gol 5 sarı 3 kırmızı gordum yedek bekliyorum:):)

kardeş sen yakında jübileni yaparsın herhalde.ne ara oynadın o kadar maçı
  • 001234
    Kayitli Üye

• ya ben 2 sezondur racing santanderdeyim ve hiç bi transfer teklifi gelmio transfer teklifini ben mi ayarlıcam kendimi gelio
  • kanalga
    Kayitli Üye

• bende kasımpaşaspor da başladım orda gol kralı ve asist kralı oldum galatasaray hemen yapıştı orda şimdi gol kralı olarak ilerliyorum 5 yıllık sözleşme var hedefim real madrit hadi bakalım
  • aslan4
    Kayitli Üye

• 0012 daha iyi bir menejer tut ozmn teklifde gelcek orda kurcala bak bulursun nerden degistirildigini

buaRADA orjinal isimler ve formalari PATCHINI nerden bulurum??
  • Reklam
  •  
  • ismailbozagci
    Kayitli Üye

• resmi olarak 36 maçta 89 gol attım 32 asist yaptım sıralamada birinciyim ama transfer olamıyorum çok saçma olmuş bu transfer olayı
  • sezer__
    Kayitli Üye

• beyler ben pek B.A.L oynamıyorum zevklkimi bukadar? eğer dediğiniz akadar zevkliyse bende başlıcam

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting