• thedodo
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • arkadaslar oyuna eklemeyi başarabildim sonunda galatasaray tezahuratlarını kendimce bir tezahurat paketi yaptım kitserveri olan herkes deneyebilir.sesler cok güzel kaliteli bi yabancı forumdan bulmustum . yorumlarınızı da beklerim.

http://www.zshare.net/download/823864562a73b808/

buyrun link burada..

dt01.img klasöründeki dosyaları oyunun yüklü olduğu yerdeki KONAMI /Pro evolution Soccer 2011 / Kitserver / img / dt01.img
      klasörünün içine atıp kitserveri çalıştırın tezahuratlar oyuna yüklencektir. (dt01.img klasörü yoksa oluşturun )

Tezahuratlar

-3lü
      -şampiyon cimbombomum ne istersen iste benden
      -Sarı kırmızı şampiyon cimbom
      -güle güle hoşçakal sevgilim
      -Nevizade geceleri
      -sen varya sen
      -Başarılar gelip geçer asaletin bize yeter
      -Seni sevmeyen ölsün
      -Şereftir seni sevmek
      -Türkiyedir galatasaray

ek olarak daha çok tezahurat olması için 2 şer tezahurat birleştirerek yaptım.aralarında bosluk var yine birden geçiş olmuyor merak etmeyin. hepsini bir maçta duyamayabilirsnz top taça cıktıı zaman kesiliyor tezahuratlar bazen.inş beğenirsiniz
  • Reklam
  •  
  • thedodo
    Kayitli Üye

• usta bende nadir oluyor.arada bir takıldığında esc ye basıp tekrar maca devam ederseniz takılan tezahuratı atlıyor birdahada olmuyor aynı mac icinde
  • hackxien
    Kayitli Üye

Takımı: VfB Stuttgart
    • thedodo tarafından gönderilen mesaj
      usta bende nadir oluyor.arada bir takıldığında esc ye basıp tekrar maca devam ederseniz takılan tezahuratı atlıyor birdahada olmuyor aynı mac icinde

teşekkürler cevap için..;)
  • sezer__
    Kayitli Üye

• ben parma lazio maçı yaparken yine tezahürat ediyorlardı sadece galatasrayda değil yabancı takımların bazınlarındada nevizde gecceleri tezahüratı yapılıor onu nasıl düzeltcem başka kimsede oldumu bu sorun
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting