• DonJuan1907
    Kayitli Üye

Takımı: Kansas City Wizards
    • pes 2011 için yalnızca lisans yaması arıyorum. diğer yamalarda ek bir sürü özellik var. ben oyunun orjinalliğinden yana olduğum için yalnızca lisans yaması istiyorum. var mı elinde olan veya bulabileceğim bir yer bilen?
  • Reklam
  •  
  • yozgatli_yk
    Kayitli Üye

Takımı: Yimpaş Yozgatspor
  • Manager06
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Aynen sadece İngiltere takımlarının ve diğer takımların logoları ve formalarını içeren bi patch lazım bana da.
  • yozgatli_yk
    Kayitli Üye

• İNDİRME LİNKİ ::

http://www.fileserve.com/file/nGr5Rk2
      rar pas : byrquaresmafortsc

not : premier lig 3-4 takım haricinde bitti o takımların formalarını yapma imkanım yok sponsor logoları sebebiyle. ispanya ligine başlıyorum bitince 1.03 le eklicem konuya.Ayrıca bjk ye dokunmuyorum çünkü konami updatesiyle düzelicek bjk.

kurulum : rardan çıkardığınız dosyanın içindekileri BelgelerimKONAMIPro Evolution Soccer 2011save içine atın. çalışması için oyunun 0 hali olması gerekiyor yani herhangi bir patch yüklediyseniz çalışmayabilir.

not : pek tabiki konami updateleri ile uyumludur yani update geldiğinde bi sorun yaşamazsınız.

Takımı: Trabzonspor
    • yozgatli_yk tarafından gönderilen mesaj
      İNDİRME LİNKİ ::

http://www.fileserve.com/file/nGr5Rk2

rar pas : byrquaresmafortsc

not : premier lig 3-4 takım haricinde bitti o takımların formalarını yapma imkanım yok sponsor logoları sebebiyle. ispanya ligine başlıyorum bitince 1.03 le eklicem konuya.Ayrıca bjk ye dokunmuyorum çünkü konami updatesiyle düzelicek bjk.

kurulum : rardan çıkardığınız dosyanın içindekileri BelgelerimKONAMIPro Evolution Soccer 2011save içine atın. çalışması için oyunun 0 hali olması gerekiyor yani herhangi bir patch yüklediyseniz çalışmayabilir.

not : pek tabiki konami updateleri ile uyumludur yani update geldiğinde bi sorun yaşamazsınız.

Burda hangi lig veya takım düzlettin ?
    Kayitli Üye

• her hangi bir lig ile oynanmamış olup üzerlerinden sadece transfer vr kadroları düzeltilmiştir.!galatasaray fenevbahçe vs.. takımlarından kadroları düzgündür.!AYRICA Formalar Eklenmiştir ingiltere ispanya liglerine..

• şuan için elimizde bu var.!umarim en kısa zamanda SporTotoSüperLig YAması Cıkar..
  • danelsse
    Kapali Hesap

Takımı: Panathinaikos FC
    • biraz daha kapsamlı birsey bulunması lazım .. pes 2010 da pes 2010 original pacht adında bir yama vardı A dan Z ye orginaldı sadece formalar importmanmıştı ve lig isim logoları .. bunun gibi birsey cıkması lazım site ismi vermiyim reklam olabilir

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting