• gsliyusuf
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Arkadaşlar 2-3 gün önce yeni ana kart aldım bilgisayar için ama benim sistem eski olduğu için ona ek olarak 2 gb ram ve 1 gb nvidia geforce gt 220 ekran kartı aldım. Kasayı eve getirdikten sonra tabi hemen pes i yükledim Ancak 1.maçta hiç bir sorun olmadı 2.maçta saha yeşil yerine beyaz olmaya başladı. Tekrarlarda oyuncular siyah gözükmeye başladı. Ben bunun ekran kartı kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama o da biraz saçma geliyor. Zira ana kart ile ekran kartı tamamen yeni üstelik o kadar da kötü değil bildiğim kadarıyla. Ayrıca ekran kartının da son güncellemelerini yükledim sorun devam ediyor..

Ayrıca ekliyim dedim ne kadar doğru bilmiyorum ama işlemciden de kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Çünkü everestle CPU sıcaklığı ölçtüğümde pc de bir şey açık değilken 49-50 oluyor. Bu fazla gibi biraz.

Yardımcı olursanız sevinirim..
  • Reklam
  •  
  • 03Gs1905
    Administrator

• Cpu sıcaklığı için 70-75 dereceye kadar normaldir bir sıkıntı yaratmaz.Çoğu işlemci zaten 100 derecenin üstüne çıkmadıktan sonra yanma denilen durum oluşturacak tehlike yaşatmaz.

Sorununa gelince anakartın üzerinde onboard işlemcisi varsa pes onu algılayıp kullanmaya çalışıyor olabilir nvidia settings panelinden ekran kartını kullanmasını pes2012.exe ve settings.exe dosyalarına işlemelisin..
      Şampiyon olsan Yeter;Olmasan Ne Farkeder!
      13 Eylül 1991-TAÇSIZ KRAL METİN OKTAY
  • gsliyusuf
    Kayitli Üye

• 03Gs1905 tarafından gönderilen mesaj
      Cpu sıcaklığı için 70-75 dereceye kadar normaldir bir sıkıntı yaratmaz.Çoğu işlemci zaten 100 derecenin üstüne çıkmadıktan sonra yanma denilen durum oluşturacak tehlike yaşatmaz.

Sorununa gelince anakartın üzerinde onboard işlemcisi varsa pes onu algılayıp kullanmaya çalışıyor olabilir nvidia settings panelinden ekran kartını kullanmasını pes2012.exe ve settings.exe dosyalarına işlemelisin..

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim ama tam anlayamadım dediğinizi daha doğrusu nasıl yapabilirim bunu daha detaylı anlatabilirmisiniz mesela saatin yanında simgelerde NVIDIA ayarları var yeşil oraya giriyorum ama ondan sonra sizin dediğiniz gibi bişe karşıma çıkmadı detaylı anlatırsanız sevinirim...

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting