• R2.Savage
    Moderator

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Master ligin asıl zevki orjinal kadrolar yerine default kadroyla başlayıp başarıyı yakalamaktır. 1-2 sezon Dodo, Hamsun..vb lerle oynadıktan sonra yavaş yavaş yıldızları almaya başlayacaksın. Diğer türlü yaparsan yıldızlara hemen ulaşınca amacını azaltmış oluyorsun
      ─────────────────────────────────────────────
      All success comes from a combination of implementation and knowledge.
      Knowledge alone is meaningless without action.
  • Reklam
  •  
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • R2.Savage tarafından gönderilen mesaj
      Master ligin asıl zevki orjinal kadrolar yerine default kadroyla başlayıp başarıyı yakalamaktır. 1-2 sezon Dodo, Hamsun..vb lerle oynadıktan sonra yavaş yavaş yıldızları almaya başlayacaksın. Diğer türlü yaparsan yıldızlara hemen ulaşınca amacını azaltmış oluyorsun

Bence haklısın ancak şimdi STSL falan yüklediğin zamanda kendi takımının kadrosu ile oynamak başka bir keyif katıyor

Besiktas, we came here to die with you
  • akin99
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • real madrid'i al.
      forvet hattı iyi ama istersen torres'i al işe yarıyor
      orta saha nasri çok işine yarar
      savunmada da hummels'i al başka bir şey gerekmiyor takım mükemmel oldu

Takımı: Trabzonspor
    • selam beyler.. takıma yeni gözlemci ya da antrenör nasıl alabilirim.. lütfen biri yardımcı olsun..
  • onurgsli
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Oyun zevkini artırmak için; oyuncu alıp satmak güzel oluyor mesela yaşlanmış güçlü oyuncularını değeri düşmeden satmanı tavsiye ederim. Mesela ben Drogbayı 29 Milyon € 'ya sattım 34 yaşında...
  • SHEVA2261
    Kayitli Üye

Takımı: Trabzonspor
    • Poison07 tarafından gönderilen mesaj
      Oyuncuların özelliklerinden çok personeller önemli bence. Hepsi en son seviye personel olursa ne sakatlık ne de form durumunda düşüklük olur. O yüzden tavsiyem oyuncu transferinden çok personele ve alt yapıya yatırım yapın

personel transferi nasıl yapılıyo ya
  • dragna
    Kayitli Üye

Takımı: Hatayspor
  • TheStrong2
    Kayitli Üye

Takımı: Barcelona
    • Valla Oyununun Zevkini Çıkartmak istiyorsanız Takım Sıralaması 40 dan Fazlasını seçin ... Ben Gsli olduğum için gs yi Aldım ..Oyunun Zevkini almak için Diğer Avrupa Takımlarından 40 dan fazlasını alın.. Ve İngiltere ligi 2. ligde başlayın.. İstediğiniz adamları alamassınız Wallcott,Agüero, Gibi .. Hedefler Listesiinden Genç oyuncularu seçin... Genç Takımdanda PALMERI adlı oyuncuyu seçin gücü 70 ama bi süre sonra 89-98 bile oluor ..TAKIMINIZI İLK 6 içine alırsanız kolay ca alabilirsiniz.. BENDE USTA GÖRÜŞMECİ YOK AMA FAZLA PARA VEREN GP ile alınan ..AYrıca kadronuz 22-26 arası olursa yedeklerde olur .. Benim Kadrom Söle..Yıl 2014

Pato,Lennon,Walcott,Palmeri,Neuer,Fabio Coéntrao,Abate,Cesc Fabregas,Pique,Ter Stegen,Hummels,Aguero,Wılshare,Sergıo Ramos,Dı Maria,Neymar,özil,BAle,Santon,Ganso,Pastore,KJAER,Ranocchia, Die 4-2-2-2 ile oynayın.. Kadroma inanmıyorsanız savesini verebilirim .....
  • Reklam
  •  
  • BoMccalebb4
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • pes in master ligi 5. sezondan sonra oynanacak gibi değil altyapıdan gelişebilecek iyi oyuncu gelmiyor bir tek shimizu

diğerleri ise yeniden doğuyor 90 olan adam 80 den gene doğuyor emekli olunca gene doğuyor fifa gibi değil fifada emekli olan adamin regeni varmi bilmiyorum ama öyle 80 civarı overall da doğmuyordur
      Roberto Carlos
      Dirk Kuyt

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting