• Anket
  • Pes 2012'mi, Fifa 12'mi?

Uyarı: Bu anket için kullanacağınız oyu diğer kişiler görebilecektir
  • ErdemBr
    Kayitli Üye

Takımı: Altay
    • Bilgisayara göre konuşuyorum. Pes'in görüntü kalitesi muhteşem. Ancak Lisans eksikliği ve lig azlığından dolayı Fifa'cıyım. Fifa 2005 çktığından beri (Çok küçüktüm o zaman) fifa oynuyorum. Pes 2011'i aldım ancak çok az lig olduğundan bu sene Fifa 2012'yi aldım ve oynuyorum.
  • Reklam
  •  
  • yorumsuz1i
    Kayitli Üye

Takımı: Yimpaş Yozgatspor
    • ben pes oyununu iss pro evolation two dan beri fifayı 2000 den beri oynuyorum.hepsinin içinde favorim pes 4 idi.gerçekten müthiş bir oyundu.daha sonrakileri pek oynayamadım.oynadıklarımı da pek beğenmedim.pes 11 i geçen sene yükleyip çok sabretmeme rağmen kaldırmıştım.deli etmişti beni.fifa 11 i hiç kurmamıştım.geçen seneye kadar ben de pesi fifaya kesinlikle değişmezdim.bu sene iki oyunu da kurdum pcye.önce pesi oynadım.pes aslında içinde güzel öğeler barındırıyor.fakat pes 4 teki ruh yok.adam ceza sahası içinden kaçırıyor da kaçırıyor.sadece bir örnek.sonra fifa 12 nin indirmesini tamamlayınca onu kurdum.oyuna giriş anından itibaren bir heyecan müthiş bir atmosfer olmuş.oynanış da harika.şutlar falan stadyum atmosferi tezahürat taraftar daha neler neler.açıkçası bu yorumu yazdıktan sonra pesi pcden kaldırmayı düşünüyorum.pesci arkadaşlara tavsiyem fifa 12yi kesinlikle bir görsünler pesi rafa kaldırırlar.pes şu anda gerçekten eski oyunlardan elde ettiği şöhret sayesinde ayakta.kesinlikle fifanın yanına yaklaşamaz.fifaya bir de türkçe yama ile süper lig yaması çıktıktan sonra tadından yenmez.
  • bulkane
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • yorumsuz1i tarafından gönderilen mesaj
      ben pes oyununu iss pro evolation two dan beri fifayı 2000 den beri oynuyorum.hepsinin içinde favorim pes 4 idi.gerçekten müthiş bir oyundu.daha sonrakileri pek oynayamadım.oynadıklarımı da pek beğenmedim.pes 11 i geçen sene yükleyip çok sabretmeme rağmen kaldırmıştım.deli etmişti beni.fifa 11 i hiç kurmamıştım.geçen seneye kadar ben de pesi fifaya kesinlikle değişmezdim.bu sene iki oyunu da kurdum pcye.önce pesi oynadım.pes aslında içinde güzel öğeler barındırıyor.fakat pes 4 teki ruh yok.adam ceza sahası içinden kaçırıyor da kaçırıyor.sadece bir örnek.sonra fifa 12 nin indirmesini tamamlayınca onu kurdum.oyuna giriş anından itibaren bir heyecan müthiş bir atmosfer olmuş.oynanış da harika.şutlar falan stadyum atmosferi tezahürat taraftar daha neler neler.açıkçası bu yorumu yazdıktan sonra pesi pcden kaldırmayı düşünüyorum.pesci arkadaşlara tavsiyem fifa 12yi kesinlikle bir görsünler pesi rafa kaldırırlar.pes şu anda gerçekten eski oyunlardan elde ettiği şöhret sayesinde ayakta.kesinlikle fifanın yanına yaklaşamaz.fifaya bir de türkçe yama ile süper lig yaması çıktıktan sonra tadından yenmez.

İşte yorum budur.

Takımı: Galatasaray AŞ
  • Ketum
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
  • CerberusQ7
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Ne kadar PES'ci olursam olayım FİFA' bence çok çok daha iyi

Besiktas, we came here to die with you
  • Reklam
  •  
  • RCE
    Yama Yapimcisi

Takımı: Ethiopian Coffee SC
    • Açıklama dahi yapmadan ,Fifa 12.

SoccerCenter.Net ® Team | RCE

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2019 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting