• milan255
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • PES 2012'de gerçekten o ana menüdeki videoda olduğu gibi keskin ve mükemmel çalımlar fazladan bir tuşa basılmaksızın yön tuşlarıyla yapılabiliyor çok güzel olmuş.Sonra şutlar düzeltilmiş,animasyonlar fena değil,yapay zeka 11'den daha iyi,oyun daha hızlanmış eski hantallık azalmış ama atmosfer hala FIFA'nın gerisinde,doğru konuşalım bazı animasyonlar hala kütük gibi,grafik yönünden PES'in High'ı Fifanın Normal'ine eşit ve tabiki lisans sorunu.
  • Reklam
  •  
  • Steven_Gerrard10
    Kayitli Üye

Takımı: Manchester United FC
    • Ben Pes2012 İyi buldum.Mesela BAL Modu ML Modu gibi modlarda değişimler olmuş.Ama en iyi değişim çalımlarda ve uzun paslarda olmuş.

Takımı: Akhisar Belediyespor
    • Oyun çok kötü olmuş bence.Sadece ortalardan gol oluyor nerdeyse yenilik yapmaktan çok bir yerden kısıp bir yerden vermeyi deniyor konami.Kısacası akıcı gibi duran ama akmayan bir oyun olmuş pes 2012.
  • fener555
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
  • boradeer
    Kayitli Üye

Takımı: Göztepe
    • 2012 senesinde bu oyunu oynamaktan utandım .. Gerçekten o kadar sinir bozucu bir oyun olmuş ki artık joyistic i ısırmaya başladım en sonunda oynamamak için tövbe ettim.. vuruşlar berbat, karşı takımdan top kapmak imkansız, paslar keza öyle yani olumlu denicek hiç bi tarafı yok allah belasını versin bu oyunu yapan japonların !!!
  • ultrAslan__
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • Arkadaşlar çok övdüler oyunu. Sistem kaldırmıyordu. Anakart ve RAM değişince indirdim. Geç oldu ama çok güzel oyun. Eski sürümlerine göre 10 kat daha iyi.
  • 1986
    Kayitli Üye

• dünyanın gerçekçilik bakımından en kötü oyunları sıralaması yapılsa ilk üçteki yeri garantidir bence grafikler on numara ama oynanış gerçekçilik sıfır bazen öyle şeyler oluyorki fizik krallarına aykırı inanılmaz derece
  • 1986
    Kayitli Üye

• boradeer tarafından gönderilen mesaj
      2012 senesinde bu oyunu oynamaktan utandım .. Gerçekten o kadar sinir bozucu bir oyun olmuş ki artık joyistic i ısırmaya başladım en sonunda oynamamak için tövbe ettim.. vuruşlar berbat, karşı takımdan top kapmak imkansız, paslar keza öyle yani olumlu denicek hiç bi tarafı yok allah belasını versin bu oyunu yapan japonların !!!

japon firması futbol oyunu yaparsa en iyisi bu olur zaten fazlasını beklememek gerek adamlar hiç maç izlemeden yazmışlar oyunu söylediklerinde yerden göğe kadar haklısın birde bütün oyuncular birer ronaldo messi maşallah zaten japonların dünya fulbolundaki yeri neki gerçekçi bir futbol simülasonu yazsınlar
  • Reklam
  •  

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting