• mtolgaguner
    Kayitli Üye

Takımı: Beşiktaş JK
    • Bu sene PES13 manuel pas ve şut ile fark yaratmış. Gerçekten de pasları ve şutları istediğin noktaya atabiliyorsun. Manuel pasa hemen alışıyorsun fakat manuel şutta alışana kadar stad dışına çıkacak kadar abuk şutlarım oldu. Fakat alışınca hele bir de falso olayını da kavrayınca oldukça zevkli şutlar çıkıyor. Ayrıca bu sene kaleciler de geliştirilmiş. Genel dereceleri 75 olan kaleciler bile oldukça iyi kurtarışlar yapıyor. Ben pc de oynuyorum grafikler de pek değişiklik yok gibi. Atmosfer ve tezaruhatlar bence daha iyi olmuş. Full lisanslı La Liga ligi takımları ve stadları oyuna ayrı bir artı katmış. Takımların en güçsüz görüneni bile yeri geliyor çok zorluyor.
      Ayrıca ileride olur da diğer liglerin lisanları alındıkça acaba liglerde ki tüm takımların stadları da yapılır mı? Kısacası bu sene bizi çok zevkli ve bir o kadar da zor maçlar bekliyor. Örnek olarak son lig maçımda Real MAdrid ile kendi evimde Levante'ye 88. dakika da yediğim golle ile 1-0 yenildim.
  • Reklam
  •  
  • .Legend
    Kayitli Üye

Takımı: CNI
    • Kesinlikle geçen sene nasıl objektif olarak Fifa 2012, Pes'i ezdi dediysem bu sene fikrim değişti. Pes 2013'te artık şutlar olsun, çalımlar olsun, maçın zorluğu olsun gerçekten çok hoşuma gitti. Pes kendine geldi diyebiliriz zevkle oynuyorum.
  • aycan547
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • yav bse sorcam ben normalde pes 2012 de l2 ile süper please şutlar çekiodum.pes 2013 bakim dedim l2 ye bası şut cekiom bi ok cıkıo sonra top taca veya auto cıkıo..o oku nası kaldırabiliriz ???

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting