• Peter Petrelli
    Kayitli Üye

Takımı: Galatasaray AŞ
    • 8 senedir fıfa oynadır ve sadece 3 senelik pes oynama deneyimim oldu sonra tkerar fifaya geçtim bu sene bi bakiyim dedim pese ama yok malesef gene beğenmedim artık diğer arkadaşların dediği gibi konami bıraksın bu işi
  • Reklam
  •  
  • BoMccalebb4
    Kayitli Üye

Takımı: Fenerbahçe SK
    • online master lig de al ronaldoyu diğer adamları en ucuzları al sonra maçta ver topu ronaldoya 30 metreye gelirsen gol diye bağırabilirsin

yani işin kısası şutlar ve ronaldo resmen uçmuş
      Roberto Carlos
      Dirk Kuyt
  • isinho_7
    Kayitli Üye

Takımı: Manchester United FC
    • Oyunda buglu salsa çalımı kalkmış gibi şutlar fena değil fakat oyunu biraz daha zorlaştırmışlar gibi en azından maçlar 8-7 10-8 gibi bitmez.Kaleciler yine etkisiz gibi bi kaç tane legendery mod.da maç yaptım da buffon falan etkili değillerdi birebirlerde gol yedim.Her ne olursa olsun tam sürüm çıktığında yine lisansız ligler ve saçma sapan master lig transferleri ve sezon öncesi yapılan hiç bir transfer yapılmıcaktır.Pes bu işte her yıl aynı.

K-R-A-L-E-X
      Mamadou Niang
      Viorel Moldovan
      Şeytan Rıdvan Dilmen
      Pierre Van Hooijdonk Bu kalp seni unutur mu
  • Pinturicchio_
    Kayitli Üye

• You Tube da bir yorum görmüştüm PES=More Quality FIFA=More Reality aynen katılıyorum oynayış bakımından yanına yaklaşamaz FIFA'nın hele bu seneki kariye moda eklenenler sayesinde hüsrana uğrar PES.

Majesteleri
  • hackr
    Kayitli Üye

• bakıyorum da eskiden fifa oynayıpta oyundan zevk almadığı halde oynamakta direten ve o günlerden beri pes düşmanı olan arkadaşlarımız pes i topa tutmuşlar herhalde o eski günlerden beri fifa nın pes in popülerlik alanındaki liderliğini almasını istiyorlarmış lütfen arkadaşlar "konami bıraksın bu işi falan" saçmalamayın. fifacılar fifa nın o eski oyuna benzemeyen saçma sapan oyunlarını ne çabuk unuttular ea sports ozaman fifa çıkarmayı bıraksa mıydı yani, biraz insaflı yaklaşmak lazım ama ben yinede pes in daha iyi olduğunu düşünüyorum. PES in oynanışı fifa dan daha iyi fifa gerçeğe biraz daha yakınlaşmış olabilir fakat PES kesinlikle daha zevkli bir oyun bakın ben fifa nın kötü olduğunu söylemiyorum özellikle son iki yılda fifa çok yol kat etti ama bazı arkadaşlarımızın pese karşı olan tutumunu anlamış değilim gerçeği kabul etmiyorlar pes daha iyi bir oyun bu yönden bakarsak oynanış ve zevklilik bakımından pes önde .fifa pes ten iyi değil pes 2013 demoyu oynadım pes 2012 yi baya geliştirmişler beğendim, ben oyunun da çok iyi olacağını düşünüyorum.umarım ea sports ta pes ten daha iyi bir oyun çıkarırda bizde oynarız!!!!
  • pctech
    Kayitli Üye

Takımı: Olympique Lyonnais
    • Konami çok şaşırttı beni, aslında bunu bekliyordum. Prodüktör değişikliği ve Seabass'in bir süre ara vermesi yaramış PES'e. Taze kan çok belli oluyor. 3 yıl Fifa oynadıktan sonra tekrar PES'e dönebileceğimi düşündüren bir oyun çıkmış ortaya.

Şu ana kadar oynadığım maçlarda Top Player'da AI'a hayran kaldım. İnanılmaz iyi kontra ataklar yapıyorlar. Duvar paslarında, pas zamanlamalarında çok başarılı AI. Bir pozisyonda orta saha oyuncusu, sırf kanattaki adamı beklemek için topu perdeledi, inanılmazdı. Sadece AI'ın ataklardaki başarısı ile bile bu oyun FIFA'nın önüne geçebilir.

Yeni top kontrolü sayesinde hem biz hem de AI defansların belası olacak gibi. Oyuncular çok iyi yerlere koşular yapıyorlar. Ofsayttan kaçma çabalarını da gözden kaçırmayın.

Yeni Manual pas ve arapas özelliği çok yerinde olmuş. Bunu iyice geliştirenler inanılmaz paslar atabilirler. Bir iki defa böyle paslar atmayı başardım, gerçekten çok zevkli.

Bir de topu sağından atıp solundan geçme hareketini sadece stickle yapabilmek çok gerçekçi olmuş. Nani, Neymar, Ronaldinho gibi oyuncularla böyle hareketler yapmak çok zevkli.

Bir diğer farkettiğim özellik de, zaten her zaman PES serilerinde iyi olan pozisyon çeşitliliği tavan yapmış. Hele ki şutlarda rakipten seken toplardaki farklılıklar oyuna inanılmaz gerçekçi ve eğlenceli bir hava katıyor. O kadar ilginç pozisyonlar gördüm kü oynadığım maçlarda...

Bu sene kesinlikle PES de (FIFA'yı da merakla bekliyorum) oynayacağım.

Takımı: Fenerbahçe SK
    • Ben Yılların Fifa oyuncusuyum, Fifa oynamaya 2000'de başladım, ilk zamanlar "fifa" en iyiydi zaten ve rakibi de yoktu, sonra "we" ve "pes" geldi ve büyük rekabet başladı, ama ben hem türkiye ligi hem de oynanışı için fifa'yı pes'e tercih ederdim, eksik yönleri ise özellikle grafik ve gerçekçilikte idi ama hepimizin gördüğü gibi son 2-3 senedir grafikler ve gerçekçilikte ve özellikle geçen sene hem de yeni oyun motoru "impact engine" ile gerçekçilikte FIFA (yeniden) dünyanın en iyi futbol oyunu haline geldi ve dünyada da böyle kabul ediliyor. yani fifa artık tam anlamıyla bir futbol simulasyonu ,

Bu seneki PES ise kesinlikle kötü değil ancak geçen seneye göre üzerine hemen hemen hiç bir şey koyamadığını gördüm, aynı robotik hareketler ve tam otomatik oyun anlayışı devam ediyor, anlayacağınız oyun nasıl isterse öyle oynamak zorunda kalıyor oyuncu, fifa 12 de ise oyunu istediğiniz gibi yönlendirebiliyorsunuz oyunu nasıl isterseniz oyun o hale geliyor yani her şeyi ile muhteşem,

Bakalım konami seneye oyun motorunu yenileyecekmiş o zaman belki de fifa ile rekabet edebilirler ama dediğim gibi fifa şu an ea sports daha iyisini yapana kadar 1 numara görünüyor.

Önemli uyarı: Kişisel Görüşlerimi belirtmiş olduğum bu mesajımı tamamen veya kısmen alıntı yapıp (olası) saçma sapan ve/veya ortamı gerici cevaplar yazmayın.

SoccerCenter.Net ® Team |FbHackman
      http://soccercenter.net/forum/k/fifa-11-bir-daha-hic-kasmayacak-yama-burada_154974
      GeForce MX Serisi kart ile PES 2008 Oynamak ? en kolay yolu BURADA!
      Fifa 09 Yeni Lig Tv Logo ve Popups v1
      Fifa 08 için Fifa 09 yapay zeka ve oynanış !
  • nfsking2000
    Kayitli Üye

• Pes 2013 demo indir --> Yükle --> oyunu aç --> exhibition'a gir --> maça gir --> berbat oyun motorunun tadını çıkar --> pes 2013 demo uninstall yap --> google'a gir --> fifa 13 demo diye arama yap

bu da böyle bir anım
  • Reklam
  •  
  • FKsKN
    Kayitli Üye

• pes gene aynı pes. robot futbolcular, hep aynı tip koşular dönüşler paslar ve şutlar. bildiğin langırt gibi olmuş. gene fifa 13 gene fifa 13 !

SuperNaturaL Dean~Sam
      FrinGe Olivia~Peter
      The Vampire Diaries Elena-Stefan
      Arrow Oliver Queen

ANA SAYFA - FIFA - PES-WE - FM-CM - LİG - SPOR - DOSYALAR - FORUM - GALERİ - YARDIM >

Copyright ©2001-2020 SoccerCenter.Net - E-mail: info@soccercenter.net

Barındırma: hosting